ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

واتس‌اپ
تکنولوژی

به‌روزرسانی واتس‌اپ با دو قابلیت جدید؛ مدیریت گروه‌ها آسان‌تر می‌شود

واتس‌اپ آپدیت شد و حالا افزون بر امکان مشاهده گروه‌های مشترک خود با دیگر کاربران، می‌توانید کنترل بیشتری بر گروه‌های خود داشته باشید.

متا امروز از دو ویژگی جدید برای پیام‌رسان واتس‌اپ رونمایی کرد که هر دو مربوط به گروه‌ها هستند. تغییر اول قابلیت‌های کنترلی مدیران گروه‌ها را افزایش می‌دهد و تغییر دوم اجازه می‌دهد ببینید با سایر افراد چه گروه‌های مشترکی دارید.

براساس آنچه در وب‌سایت متا آمده است، اگر مدیر یک گروه در واتس‌اپ هستید و لینک عضویت در گروه خود را جایی به اشتراک گذاشته‌اید یا گروه را در یک کامیونیتی عضوپذیر کرده‌اید، هر کسی می‌تواند وارد گروه شما شود.

حالا در این به‌روزرسانی جدید قابلیتی به این پیام‌رسان اضافه شده است که به مدیران اجازه می‌دهد تا ورود اعضای جدید به گروه را تأیید یا رد کنند. با این ویژگی مدیران می‌توانند از هجوم اکانت‌های اسپم به گروه‌ها جلوگیری کنند.

گروه‌های مشترک خود را در واتس‌اپ ببینید

تغییر دوم اجازه می‌دهد ببینید با یک فرد به‌صورت هم‌زمان در چه گروه‌هایی عضو هستید. برای مشاهده این گروه‌ها کافیست نام شخص مدنظر خود را در صفحه اصلی واتس‌اپ جستجو کنید. حالا در میان نتایج، خط جداکننده‌ای تحت عنوان Groups in Common وجود دارد که در زیر آن می‌توانید گروه‌های مشترک خود را ببینید.

متا می‌گوید این قابلیت به شما اجازه می‌دهد تا راحت‌تر گروه‌های مشترک را پیدا کنید یا اگر می‌خواهید ببینید کاربر در گروه مدنظر شما عضو شده است یا خیر، سریعاً این اطلاعات را به‌دست بیاورید. این قابلیت از مدت‌ها قبل در پیام‌رسان تلگرام وجود داشت، اما حالا بالاخره در واتس‌اپ هم در دسترس قرار گرفته است.

متا می‌گوید عرضه این دو ویژگی را از امروز آغاز کرده است، اما شاید کمی طول بکشد تا به آن‌ها دسترسی پیدا کنید. این شرکت مدعی است که عرضه این قابلیت برای همه کاربران ممکن است چند هفته طول بکشد.

این شرکت از زمان عرضه قابلیت کامیونیتی تمرکز بیشتری را روی استفاده‌های گروهی از پیام‌رسان خود گذاشته است. به‌روزرسانی‌های امروز هم در ادامه همین تغییرات صورت پذیرفته‌اند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی