ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

گزارش عملکرد ماهانه همراه اول منتشر شد: درآمدزایی 3400 میلیارد تومانی در اسفند

درآمد همراه اول از کارکرد مشترکین خطوط دائمی و اعتباری همچنان از ارقام ثبت‌شده در مرداد و شهریور 1401 کمتر است.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۹ فروردین ۱۴۰۲ | ۱۷:۲۹

گزارش فعالیت ماهانه همراه اول نشان می‌دهد که این شرکت در اسفند 1401 حدود 3437 میلیارد تومان درآمد شناسایی کرده است. به‌نظر می‌رسد پس از ضربه فیلترینگ به درآمدزایی این اپراتور، همراه اول بالاخره توانسته است ضرر را کنترل و درآمد ازدست‌رفته را از سایر روش‌ها جبران کند.

گزارش عملکرد ماهانه شرکت ارتباطات سیار ایران منتهی به اسفند سال 1401 روی کدال منتشر شده است. این گزارش نشان می‌دهد همراه اول طی یک ماه گذشته بیش از 3437 میلیارد تومان درآمد شناسایی کرده که بخش اعظم آن از درآمد کارکرد مشترکین خطوط دائمی و اعتباری است. این رقم نسبت به بهمن‌ماه 7 درصد افزایش داشته.

با توجه به سهم قابل‌توجه اینستاگرام در مصرف اینترنت، فیلتر این پلتفرم طی شش ماه گذشته اثر قابل‌توجهی بر درآمدزایی همراه اول داشته است. حال این اپراتور توانسته طی اسفندماه به همان درآمد ثبت‌شده در شهریورماه دست یابد که البته از راه‌های دیگری محقق شده است؛ چرا که این میزان درآمد از کارکرد خطوط مشترکین همچنان از ارقام ثبت‌شده برای مرداد و شهریور 1401 کمتر است.

همراه اول اسفند

اپراتور اول ارتباطی کشور در ماهی که گذشت، 1323 میلیارد تومان از کارکرد مشترکین خطوط دائمی و حدود 1674 میلیارد تومان از کارکرد مشترکین خطوط اعتباری، درآمد شناسایی کرد. این درآمد از سرویس‌های ارتباطی شامل مکالمه، پیامک، اینترنت و پیامک انبوه حاصل شده است.

درآمد استفاده از امکانات شبکه، توسط سایر شرکت‌های تلفن همراه (اتصال متقابل) در حدود 410 میلیارد تومان و درآمد فروش خطوط جدید تلفن همراه نیز حدود 14 میلیارد تومان بوده است. این اپراتور نزدیک به 14 میلیارد تومان نیز از بخش‌های دیگری همچون دفاتر خدماتی، آوای انتظار، هواداری و… درآمد کسب کرده.

آن‌طور که همراه اول گزارش کرده است، طی یک سال گذشته حدود 37 هزار میلیارد تومان درآمد کسب کرده درآمد که 30 درصد افزایش نسبت به دوره مشابه قبل دارد. این اپراتور در سال 1400 چیزی در حدود 28.5 هزار میلیارد تومان بوده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی