ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

گزارش عملکرد ماهانه تپسی: بالاترین رقم درآمد ماهانه به ثبت رسید

تپسی مطابق پیش‌بینی‌های صورت‌گرفته، در سال 1401 درآمدی بالغ بر 627 میلیارد تومان داشته است.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۹ فروردین ۱۴۰۲ | ۱۹:۴۰

تپسی در اسفندماه سال 1401 بیش از 79 میلیارد تومان درآمد شناسایی کرده است که این رقم یک رکورد به‌حساب می‌آید.

گزارش عملکرد ماهانه شرکت پیشگامان فن‌آوری و دانش آرامیس منتهی به اسفند سال گذشته روی کدال منتشر شد. این شرکت طی یک ماه گذشته موفق به ثبت درآمد 79.4 میلیارد تومانی شده که در تاریخ عملکرد تپسی بی‌سابقه است.

به‌نظر می‌رسد افزایش رفت‌وآمدها در روزهای پایانی سال و در آستانه نوروز، در ثبت این رکورد بی‌تأثیر نباشد؛ اگرچه در هفته‌های آخر اسفند نیز شاهد افزایش قیمت قابل‌توجه برخی سفرها با تاکسی‌های آنلاین بودیم.

بخش اعظم درآمد این تاکسی آنلاین از کمیسیون دریافتی از سفیران حاصل می‌شود که این رقم در اسفندماه 1401 به بیش از 76 میلیارد تومان رسیده است. درآمد تپسی از این بخش نسبت به بهمن‌ماه حدود 13 درصد افزایش یافته است.

درآمد تپسی اسفند

تپسی همچنین نزدیک به 2.1 میلیارد تومان از سرویس تلفنی، 6998 میلیون تومان از سوء‌پیشینه سفیران، 215 میلیون تومان از راه‌اندازی مجدد، 17 میلیون تومان از جریمه سفیران متخلف و 377 میلیون تومان از سایر حوزه‌ها درآمد کسب کرده. کاهش 70 درصدی درآمد از جریمه سفیران نیز در نوع خود قابل‌توجه است.

آن‌طور که در گزارش ماهانه این تاکسی آنلاین آمده، درآمد شناسایی‌شده تپسی در سال 1401 نزدیک به 627 میلیارد تومان است. این رقم نسبت به سال 1400 بیش از 2.35 برابر شده. با توجه به عرضه اولیه تپسی و تأمین مالی از بازار سرمایه، این شرکت توانست با گسترش فعالیت خود، افزایش قابل‌توجه درآمد را تجربه کند.

در گزارش ارزش‌گذاری تپسی، درآمد عملیاتی این شرکت برای سال 1401 حدود 624 میلیارد تومان پیش‌بینی شده بود که اکنون شاهد تحقق آن هستیم.

شایان ذکر است این شرکت اواخر اسفندماه سال گذشته، سرویس سفر اشتراکی خود را برای کاربران تهران مجدداً فعال کرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی