ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اینستاگرام
نرم افزار و اپلیکیشن

اینستاگرام احتمالاً دکمه دانلود ویدیوهای ریلز را به پلتفرم خود اضافه خواهد کرد

هرچند این خبر به‌طور رسمی اعلام نشده، اما شواهدی از اضافه‌شدن دکمه دانلود به اینستاگرام توسط منابع پیدا شده است.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ | ۱۵:۰۰

اینستاگرام در طول سال گذشته با توجه به رقابت شدید خود با تیک‌تاک، ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدیدی را در دسترس کاربران خود قرار داده است. اکنون گفته می‌شود که این شبکه اجتماعی قصد دارد گزینه جدیدی را برای کاربران فراهم کند تا بتوانند ویدیوهای Reels را به‌صورت مستقیم از برنامه اینستا‌گرام دانلود کنند.

اولین‌بار در سال 2020 قابلیت Reels اینستاگرام معرفی شد تا کاربران و کسب‌و‌کارها بتوانند از آن برای کارهای مختلفی مانند نمایش محصولات یا حتی به‌اشتراک‌گذاری علایق و سرگرمی‌های خود استفاده کنند. بااین‌حال، عدم وجود گزینه‌ای برای دانلود ویدیوهای Reels باعث شده بود تا کاربران از برنامه‌های شخص ثالث برای این منظور استفاده کنند؛ اما به‌نظر می‌رسد متا روی ویژگی هیجان‌انگیز جدیدی کار می‌کند.

اضافه‌شدن گزینه دانلود به اینستاگرام

طبق تصویری که یکی از کاربران شبکه اجتماعی ردیت منتشر کرده، ظاهراً اینستاگرام درحال کار روی قابلیتی است که گزینه‌ای تحت عنوان «روشن کردن دانلود» را به کاربران ارائه می‌کند تا بتوانند ریلزها را مستقیماً از خود برنامه دانلود کنند.

کاربران اینستاگرام از مدت‌ها قبل وجود چنین ویژگی را درخواست کرده بودند و با توجه به اینکه رقیب این شبکه اجتماعی، یعنی تیک‌تاک، مدتی است که این ویژگی را به پلتفرم خود اضافه کرده، منطقی به‌نظر می‌رسد که اکنون متا نیز درحال توسعه آن باشد.

بااین‌وجود، باید اشاره کرد که این ویژگی هنوز به‌طور رسمی توسط اینستاگرام اعلام نشده؛ بنابراین نمی‌توان با اطمینان گفت که این شرکت درحال کار روی ویژگی دانلود ریلزها است.

همان‌طور که در ابتدای مطلب گفتیم، درحال‌حاضر کاربران اینستا‌گرام برای ویدیوهای موجود در این پلتفرم از برنامه‌های شخص ثالث استفاده می‌کنند. اگر با برنامه‌های دانلود ویدیوهای اینستا‌گرام آشنایی ندارید، می‌توانید مطلب «چگونه ویدیوهای اینستاگرام را در دستگاه‌های مختلف دانلود کنیم؟» را مطالعه کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی