ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

مدیرعامل آچاره خبر داد: دو میلیون کاربر و ثبت بیش از یک میلیون سفارش در «آچاره»

در همایش «کار، تلاش و عزت»، آمارهایی از عملکرد آچاره و امکانات جدید این پلتفرم اعلام شد.

مدیرعامل آچاره در همایش «کار، تلاش و عزت» اعلام کرد این پلتفرم اکنون بیش از دو میلیون کاربر دارد. به گفته امام در سالی که گذشت، بیش از یک میلیون سفارش بر بستر آچاره ثبت شده است و آنها در تلاش هستند تا در بخش ارائه خدمات به یک مرجع تبدیل شوند.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط عمومی آچاره، همایش «کار، تلاش و عزت» به‌همت شهرداری منطقه 11 و استارتاپ آچاره روز 24 اردیبهشت 1402 با حضور کارگران و متخصصان برگزار شد.

«بهمن امام»، مدیرعامل آچاره در این مراسم گفت: «وجه تمایز انسان‌ها با سایر موجودات کار است، کار ستایش شده است به‌قدری‌که یک روز در تقویم برای قدردانی از کسانی‌که کار می‌کنند به‌نام روز کارگر نامگذاری شده است. ما هم به این وجه تمایز احترام گذاشتیم و تلاش کردیم در آچاره فرصتی را ایجاد کنیم که همه اشتغال داشته باشند.»

مدیرعامل آچاره

او در بخش دیگری از سخنان خود به ایده‌ شکل‌گیری آچاره اشاره کرد و گفت: «من هیچ‌وقت مهندسی را دوست نداشتم و با دوستانم همیشه دنبال این بودیم که یک کاری را راه بیندازیم. خودمان با مشکلات زیادی مواجه می‌شدیم، مثلاً ماشین خراب می‌شد و ما هم دست به آچار نبودیم تا مشکل را حل کنیم؛ یک شب که دورهم نشسته بودیم متوجه این ماجرا شدیم که خیلی از آدم‌ها وقت دارند، اما کاری برای انجام دادن ندارند و از طرفی هم آدم‌هایی هستند که سرشان بسیار شلوغ است و اصلاً وقت ندارند کارهایشان را انجام دهند، بعد به این نتیجه رسیدیم که اگر بتوانیم این افراد را به هم وصل کنیم احتمالا ارزش افزوده‌ای ایجاد می‌شود.»

دو میلیون کاربر و ثبت بیش از یک میلیون سفارش

مدیرعامل آچاره با اشاره به اینکه این پلتفرم اکنون بیش از 2 میلیون کاربر دارد اظهار داشت آچاره چهار سال متوالی جزو اپلیکیشن برتر سال شده است: «نکته‌ دارای اهمیت بالاترین سفارشی است که سال گذشته به مبلغ یک میلیارد تومان در آچاره ثبت شد. ضمن اینکه ما سال گذشته بیش از یک میلیون سفارش داشتیم، همچنین تمامی خدمات تعمیر و نگهداری مربوط به دانشگاه صنعتی شریف و خوابگاهش هم با ما بود.»

او با بیان اینکه هدف آچاره این است که در بخش ارائه خدمات به یک مرجع تبدیل شود، افزود: «ما هیچ وقت شعار ندادیم که قیمت‌مان ارزان است، قیمت ما کاملاً مناسب است، چون اگر از یک اندازه‌ای کمتر باشد به کیفیت کار آسیب وارد می‌شود. البته شعار اصلی ما همیشه کیفیت بالای کار متخصصان در کنار قیمت مناسب است. متخصصی که عضو مجموعه ما می‌شود مدرک دارد، کار او را می‌سنجیم و از او آزمون می‌گیریم.»

همکاری خانه کارگر با آچاره

امام با بیان این‌که اعضای آچاره می‌توانند عضو خانه کارگر شوند درباره اعتماد خانه کارگر به آچاره گفت: «هزینه ایجاد شغل در آچاره و برای هر فرد چیزی حدود 10 میلیون تومان است، اما همین کار را اگر یک نهاد یا اداره دولتی انجام دهد از 50 میلیون تا 300 میلیون تومان هزینه دارد و ما این کار را به ساده‌ترین شکل و به کمک شما در تعداد زیادی از شهرهای ایران با هزینه کمی ایجاد کردیم.»‬‬‬‬‬‬

وی درباره هدف آچاره برای گسترش کسب و کار خود گفت: «تا کنون حدود صد هزار نفر از طریق این اپلیکیشن مشغول به کار شدند و ما امیدواریم در سال‌های آینده این صد هزار شغل به ایجاد یک میلیون شغل برسد.»

همایش روز کارگر

«محمود انصاری»، معاون توانمندسازی و کارآفرینی سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی تهران نیز در این همایش اعلام کرد در روز بیش از صد هزار نفر از طریق آچاره خدمات ارائه می‌کنند.

امکانات جدید آچاره

در بخش پایانی برنامه، «هدیه اویسی» مدیر بخش متخصصان از خدمات جدید آچاره رونمایی کرد و گفت: «بخشی از جذب نیروی ما از طریق نتایج جست‌وجو است و از این به بعد نام متخصصان هم روی سایت بارگذاری می‌شود. همچنین متخصصان می‌توانند عکس و فیلم‌های خود از ارائه خدمات را بارگذاری کنند، ضمن اینکه ما برای خدمات نظرات مشتریان را هم به اپلیکیش اضافه کردیم.»

اویسی درباره تسویه مالی هم گفت: «تسویه به‌صورت سیستمی انجام می‌شود و اگر فاصله زمانی رخ می‌دهد، ممکن است بخاطر اختلالات سیستمی باشد و ما پیگیر این ماجرا هستیم.»

آچاره

گفتنی است در ادامه در این برنامه از کارگران برتر شهرداری و متخصصان آچاره تقدیر به عمل آمد و تعدادی از آن‌ها درباره تجربیات خود از آچاره صحبت کردند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی