طرح جدید فروش نقد و اقساط پیکاپ فوتون ایران خودرو

فوتون تونلند تولیدی در داخل کشور حاصل همکاری مشترک ایران‌خودرو دیزل با کمپانی چینی فوتون بوده و بیشتر آن را به پیکاپ ایران خودرودیزل می‌شناسند. بر اساس آخرین گزارش‌های شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) پیکاپ تونلند باکیفیت ‌ترین پیکاپ تولیدی کشور است، که در نسخه بنزینی داراى موتور 2.3 ليترى است که 130 اسب بخاری قدرت و 210 نیوتون متر گشتاور تولید می کند و یکی از پرقدرت ‌ترین پیکاپ تولیدی کشور محسوب می شود.

قیمت فوتون تولند

از مهم ‌ترین تغییرات نسل جدید پیکاپ تونلند می ‌توان به افزایش قدرت موتور نسبت به نمونه ‌های قبلی، بهبود طراحی داخلی نسبت به مدل قبلی و همچنین برخورداری از استاندارد آلایندگی یورو 5 مجهز به فیلتر دوده DPF در راستای حفظ محیط زیست اشاره کرد. در خصوص طراحی ظاهری و اتاق نیز خودرویی به روز و مدرن به نظر می ‌رسد ضمن این ‌که این مدل دارای کیفیت ساخت نسبتا خوبی است.

سرور ابری

به روز رسانی: آخرین شرایط فروش فوتون و ثبت نام سایر محصولات ایران خودرو

آغاز فروش نقدی پیکاپ فوتون بنزینی و دیزلی - آبان 99 [به روز رسانی]

گروه صنعتی ایران خودرو دیزل قیمت جدید پیکاپ فوتون تونلند را در دو مدل دیزل و بنزینی ویژه آبان ماه 99 اعلام کرد.

براساس این گزارش، این دو مدل پیکاپ از سوی ایران خودرو دیزل با موعد تحویل اسفند 1399 و فروردین 1400 به صورت نقدی قابل واگذاری هستند.

اعلام قیمت های جدید در شرایطی انجام می شود که قیمت قبلی فوتون در شهریور ماه 99 برابر با 630 و 660 میلیون تومان برای مدل های بنزینی و دیزلی اعلام شده بود و قیمت همین خودرو در مرداد ماه سال گذشته نیز 350 و 364 میلیون تومان بوده است.

طرح جدید فروش نقد و اقساط پیکاپ فوتون ایران خودرو - آذر 99 [به روز رسانی]

طرح فروش نقدی و اقساطی پیکاپ فوتون ایران خودرو دیزل ویژه آذر ماه 99 آغاز شد. در بخشنامه جدید ایران خودرو دیزل، پیکاپ فوتون به صورت نقدی با تحویل 3 ماهه (بدون سود مشارکت) و طرح فروش اقساطی با بازپرداخت 12 ماهه می باشد.

جدول شماره 1:

جدول شماره 2:

سرور ابری

نظرات ۱۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟