ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تیک تاک
هوش مصنوعی

تیک‌تاک، چت‌بات هوش مصنوعی Tako را با هدف پیشنهاد محتوا به کاربران آزمایش می‌کند

چت‌بات هوش‌ مصنوعی شبکه‌ اجتماعی تیک‌تاک که Tako نام دارد، درحال‌حاضر به‌طور محدود با کاربران فیلیپینی آزمایش می‌شود.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۵ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۱:۳۰

تیک تاک درحال آزمایش چت‌بات هوش مصنوعی خود با نام Tako است که می‌تواند براساس درخواست‌های کاربران، ویدیوهایی را به آن‌ها پیشنهاد کند.

ورج در گزارش خود درباره این چت‌بات توضیح می‌دهد که «دنیل بوچوک» از شرکت Watchful Technologies که تغییرات آینده شرکت‌های موجود در لیست فرچون 500 را بررسی می‌کند، ادعا کرده که اگر تیک تاک به‌طور گسترده Tako را منتشر کند، چت‌بات می‌تواند روند «جستجو و پیمایش برنامه را به‌طور اساسی تغییر دهد».

در اسکرین‌شات‌هایی که توسط بوچوک با The Verge به اشتراک گذاشته شده، Tako در بالای آیکون پروفایل کاربران در سمت راست ویدیوها دیده می‌شود. با ضربه‌زدن روی آن، صفحه چت باز می‌شود که از این طریق می‌تواند طیف گسترده‌ای از سؤالات را از آن بپرسید. هنوز مشخص نیست که تیک‌ تاک برای Tako از چه مدل هوش مصنوعی استفاده خواهد کرد.

آزمایش محدود چت‌بات تیک تاک با کاربران فیلیپینی

حساب تیک‌تاک در توییتر نیز با اشاره به این موضوع نوشت:

«ما با آزمایش محدود Tako با کاربران منتخب در فیلیپین، در مراحل اولیه کاوش ابزارهای چت‌بات هستیم. Tako یک ابزار مجهز به هوش مصنوعی برای کمک به جستجو و اکتشاف در تیک‌ تاک است.

Tako توسط یک دستیار چت شخص ثالث طراحی شده و برای کمک به کشف محتواهای سرگرم‌کننده و الهام بخش در تیک تاک طراحی شده است. درحال‌حاضر هیچ برنامه‌ای فراتر از این آزمایش‌های اولیه، برای آن وجود ندارد، اما ما از شنیدن بازخورد شما استقبال می‌کنیم و هیجان‌زده هستیم.»

«جاش گربن»، مشاور حقوقی حوزه علامت‌های تجاری، اشاره کرده که تیک تاک به‌تازگی یک درخواست علامت تجاری برای «نرم‌افزار چت‌بات» به نام Tako ثبت کرده است که نشان می‌دهد شبکه‌ اجتماعی چینی درحال آماده‌شدن برای انتشار گسترده‌تر آن است. تیک تاک که اخیراً با دستور ممنوعیت ایالت مونتانا روبه‌رو شده بود، همچنین درحال آزمایش ویژگی تولید آواتار توسط هوش مصنوعی است، اما هنوز برنامه‌ای برای عرضه گسترده‌تر آن اعلام نشده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی