ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

grok و میدجرنی
هوش مصنوعی

ایلان ماسک از مذاکره برای افزودن میدجرنی به چت‌بات Grok خبر داد

ایلان ماسک درحال مذاکره است تا میدجرنی را به Grok بیاورد.

آزاد کبیری
نوشته شده توسط آزاد کبیری | ۲ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۸:۰۰

به‌نظر می‌رسد «ایلان ماسک»، مالک شبکه اجتماعی ایکس، درحال مذاکره با میدجرنی است تا این هوش مصنوعی محبوب را به Grok بیاورد. گروک هوش مصنوعی فعال در شبکه اجتماعی ایکس است که کاربران می‌توانند با آن مکالمه‌های مختلفی داشته باشند. البته هنوز این هوش مصنوعی در حالت بتا است.

ایلان ماسک در یک جلسه اسپیس در ایکس اعلام کرد که درحال مذاکره با میدجرنی است تا این هوش مصنوعی را به Grok بیاورد. البته ظاهراً هنوز چیزی در این باره قطعی نشده است. هوش مصنوعی میدجرنی می‌تواند از طریق پرامپت‌های متنی تصاویر خارق‌العاده خلق کند. در چند وقت اخیر تصاویر واقع‌گرایانه نسخه 6 این هوش مصنوعی در اینترنت بسیار خبرساز بوده است.

مجهزشدن Grok به هوش مصنوعی میدجرنی

میدجرنی نزد کاربران و علاقه‌مندان به هوش مصنوعی مولد محبوبیت فراوانی دارد. اگر این فناوری درون گروک قابل‌استفاده شود، کاربران می‌توانند مستقیماً در ایکس تصاویر خود را تولید کنند و به اشتراک بگذارند. به‌طورکلی شاید بتوان گفت که قدرت تصویرسازی میدجرنی بسیار پیشرفته‌تر از رقبای دیگر خود مانند Dall-E 3 است.

ازسوی دیگر چت‌بات Grok ایکس هنوز در مرحله بتا است و احتمالاً در نسخه کامل خود بتواند پاسخ‌های متنوع‌تری ارائه دهد. این چت‌بات فعلاً می‌تواند با شوخ‌طبعی خاص خود به سؤالات شما پاسخ دهد و قالب‌های متنی خلاقانه تولید کند.

ادغام Midjourney در Grok باعث می‌شود که شما تصاویر خود را با میدجرنی بسازید و سپس از Grok بخواهید متنی برای آن تصویر بنویسد. در ادامه نیز به‌راحتی می‌توانید محتوای خود را در شبکه اجتماعی ایکس منتشر کنید. به‌طورکلی مشارکت احتمالی گروک، ایکس و میدجرنی می‌تواند تولید محتواهای هوش مصنوعی را بیش‌ازپیش جذاب کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی