ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

جسد بیگانه
نجوم و فضا

اجساد بیگانگان در کنگره مکزیک به نمایش گذاشته شد [تماشا کنید]

دو پیکر غیرانسانی که بیش از 30 درصد از DNA آن‌ها ناشناخته اعلام شده است، در کنگره مکزیک به‌صورت عمومی نشان داده شد.

ایمان صاحبی
نوشته شده توسط ایمان صاحبی | ۲۲ شهریور ۱۴۰۲ | ۱۴:۴۵

پیکر دو موجود غیرانسانی که منتسب به بیگانگان فضایی است، در کنگره مکزیک به نمایش گذاشته شد. این دو پیکر فسیل‌شده ظاهراً در سال 2017 در شهر کوسکو در جنوب شرق پرو کشف شده بودند و قدمت آن‌ها به 700 و 1800 سال پیش می‌رسد.

براساس گزارش‌ها، در شرایطی که پس از ادعاهای مطرح‌شده در کنگره آمریکا، توجهات به موضوع حیات فرازمینی دوباره داغ شده است، حالا پیکر دو موجود ظاهراً بیگانه در کنگره مکزیک به نمایش درآمده است. «جیمی مائوسان»، خبرنگار و بیگانه‌شناس که در این جلسه این پیکرها را به نمایش گذاشت، شهادت داد که این فسیل‌ها بخشی از «تکامل زمینی ما» نیستند و تقریباً یک‌سوم از DNA آن‌ها برای ما همچنان ناشناخته باقی مانده است.

نمایش پیکر فسیل‌شده بیگانگان غیرانسانی در کنگره مکزیک

آقای مائوسان در این جلسه که با حضور مقاماتی از ایالات‌متحده و مسئولان مکزیک برگزار شد، پیش از نمایش پیکر «بیگانگان»، چندین ویدیو از «UFOها و پدیده‌های غیرعادی ناشناخته» را هم نشان داد. او توضیح داد:

«این گونه‌ها بخشی از تکامل زمینی ما نیستند... این‌ها موجوداتی نیستند که پس از نابودی یک UFO پیدا شده باشند. این‌ها در معادن دیاتومه [نوعی جلبک] کشف شده‌اند و فسیل شده بودند.»

آقای مائوسان به حاضران این جلسه گفت که این دو «بیگانه» توسط دانشمندان دانشگاه مستقل ملی مکزیک (UNAM) بررسی شده‌اند و آن‌ها توانسته‌اند DNA این موجودات را به‌دست بیاورند. در ادامه مقایسه این DNA با دیگر نمونه‌های DNA موجود نشان داد که بیش از 30 درصد از DNA این گونه ناشناخته است. از روی تصاویر و ویدیوها می‌توان دید که این موجودات ظاهراً سری کشیده و در هر دست سه انگشت دارند.

در این جلسه همچنین اسکن پرتو ایکس این موجودات نشان داده شد و این متخصصان شهادت دادند که در داخل یکی از این پیکرها «تخم» پیدا کرده‌اند. به‌علاوه، گفته شد که هر دو پیکر دارای ایمپلنت‌هایی از فلزات بسیار نادر ازجمله اسمیم هستند.

آقای مائوسان در این جلسه گفت: «عموم مردم حق دارند که درباره فناوری غیرانسانی و موجودات غیرانسانی بدانند. درباره موضوعی حرف می‌زنیم که بشریت را نه از یکدیگر جدا، بلکه متحد می‌کند.»

«رایان گریوز»، خلبان سابق نیروی هوایی آمریکا که پیش‌تر در کنگره ایالات‌متحده درباره موجودات بیگانه شهادت داده بود و «آوی لئوب»، استاد اخترفیزیک دانشگاه هاروارد هم در این جلسه حضور داشتند.

گفتنی است که آقای مائوسان در گذشته هم ادعای کشف شواهدی از بیگانگان را مطرح کرده بود که بعداً این ادعاها رد شد. برای مثال، او پیش‌تر مدعی کشف پنج مومیایی شده بود که بعداً مشخص شد کودکان انسان‌ها بوده‌اند. بااین‌حال، به‌نظر می‌رسد که موضوع کشف بیگانگان با این نمایش بسیار جدی‌تر شده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • Taha5789
    Taha5789 | ۲۲ شهریور ۱۴۰۲

    حتی اگه ۱ درصد فضایی باشن چطور تونستن بیان زمین 😐

مطالب پیشنهادی