ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تسلا سایبرتراک
اخبار خودرو

قابلیت قفل دیفرانسیل برای تسلا سایبرتراک فعال خواهد شد

جدیدترین ویژگی تسلا سایبرتراک، فعال‌سازی قفل دیفرانسیل به همراه برخی قابلیت‌های آفرودمحور دیگر است.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۵:۰۰

تسلا سایبرتراک پنج ماه پیش وارد بازار شد اما بسیاری از ویژگی‌های یک پیکاپ مدرن را در اختیار خریداران خود قرار نمی‌داد. تسلا به مرور زمان و پس از ‌به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری، این ویژگی‌ها را در اختیار خریداران پیکاپ تسلا قرار می‌دهد. جدیدترین ویژگی تسلا سایبرتراک، فعال‌سازی قفل دیفرانسیل به همراه برخی قابلیت‌های آفرودمحور دیگر است که به مالکان اجازه می‌دهد تا با این خودرو به ماجراجویی بپردازند.

ویژگی‌های جدید تسلا سایبرتراک از طریق حالت جدید آفرود قابل دسترسی هستند که توسط به‌روزرسانی نرم‌افزاری به این پیکاپ اضافه شده است. این به‌روزرسانی قابلیت حرکت روی سنگ‌ها، شن، برف عمیق و ماسه را بهبود می‌بخشد. مدل‌های دوموتوره و تمام چرخ محرک یک قفل دیفرانسیل مرکزی خواهند داشت، در حالی که مدل‌های سه موتوره دو قفل دیفرانسیل مستقل برای محور جلو و عقب خودرو دارند. در مدل‌های سه موتوره، قفل دیفرانسیل عقب به صورت پیش‌فرض با ورود به حالت آفرود روشن می‌شود.

قابلیت‌های جدید اضافه شده به تسلا سایبرتراک

قابلیت دیگری که به تسلا سایبرتراک اضافه شده است، Trail Assist‌ نام دارد. این قابلیت مدیریت سرعت خودرو را روی سطوح ناهموار برعهده می‌گیرد تا راننده بتواند تمامی تمرکز خود را روی فرمان‌دهی و حرکت خودرو متمرکز نگه دارند. حالت جدید Baja‌ نیز به پیکاپ تسلا اضافه شده است. هنگامی که راننده دستیار کنترل پایداری خودرو را روی حالت حداقل تنظیم می‌کند، حالت Baja تعادل و هندلینگ خودرو را بهبود می‌بخشد. این حالت برای صعود از تپه‌ها و فرود از آن‌ها بسیار مفید واقع خواهد شد.

تسلا سایبرتراک

تسلا در به‌روزرسانی جدیدش، قابلیت تنظیم تطبیقی سیستم تعلیق را نیز برای پیکاپ سایبرتراک در نظر گرفته است. این قابلیت به پیکاپ تسلا کمک می‌کند تا در سطوح لغزنده عملکرد بهتری داشته باشد. در نهایت آخرین قابلیت جدید پیکاپ تسلا، Cvber Tent نام دارد. همان‌طور که می‌توان از نام این قابلیت حدس زد، با فعال‌سازی آن کابین تسلا سایبرتراک به سطح صاف تبدیل می‌شود تا سرنشینان بتوانند کف خودرو بخوابند. این قابلیت چراغ‌ها و پریزهای برق درونی خودرو را نیز برای استفاده کاربران فعال نگه می‌دارد. این اطلاعات توسط اکانت تسلا در شبکه اجتماعی X منتشر شده‌اند و به زودی از طریق آپدیت در اختیار کاربران قرار خواهند گرفت.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی