ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

با ام وى ام با عشق
اخبار خودرو

رویداد با ام وى ام با عشق با همکاری بنیاد خیریه برگزار شد + عکس

ام وی ام برند مدیران خودرو، یک رویداد تفریحی – فرهنگی به نام با ام وى ام با عشق را با همکاری خانواده‌ها برگزار کرد.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۵ آذر ۱۴۰۲ | ۰۹:۵۳

ام وی ام که برند زیرمجموعه گروه مدیران خودرو به حساب می‌آید، یک رویداد تفریحی – فرهنگی به نام با ام وى ام با عشق را با همکاری خانواده‌ها برگزار کرد. یکی از بنیادهای خیریه نیز در برگزاری این مراسم، مدیران خودرو را همراهی کرد. در مراسم رویداد خیریه با ام وى ام با عشق مشتریان ام وی ام به همراه خانواده‌هایشان حضور داشتند.

تمرکز ویژه بر کودکان در رویداد با ام وى ام با عشق

رویداد خیریه مدیران خودرو با تمرکز ویژه بر کودکان برگزار شد. مسابقات مختلفی برای کودکان ترتیب داده شده بود که با اهدای جوایز به نفرات برتر همراه شد.  در مراسم با ام وى ام با عشق که بیش از ١٠٠ کودک و نوجوان حضور داشتند که یک روز خاطره‌انگیز برای آن‌ها رقم زده شد. مدیران برند ام وی ام نیز در این رویداد حضور داشتند.

باشگاه مشتریان ام وى ام با برپایى رویدادهاى مختلف ورزشى/فرهنگى درصدد است تا با برگزاری این دست از جشنواره های فرهنگی، هنرى و ورزشی، نقشى تاثیرگذار و مهم در ایجاد نشاط اجتماعى داشته باشد.

با ام وى ام با عشق
با ام وى ام با عشق
کودکان
روسای مدیران خودرو
رویداد مدیران خودرو
نقاشی کشیدن

باشگاه مشتریان ام وی ام از مدتی پیش برنامه اجرای رویدادهای مختلف ورزشی و فرهنگی را پیگیری کرده است. از جمله این برنامه‌ها می‌توان به برگزاری جام اسکی، پشتیبانی از نمایشگاه فرهنگی تک سامیت و برگزاری رویدادهای خیریه مختلف اشاره کرد. برگزاری رویدادهای خیریه و حضور جشنواره های فرهنگی، هنرى و ورزشی، باعث تغییر دیدگاه کاربران و مشتریان نسبت به برند ام وی ام خواهد شد. این کار تصویر برند مدیران خودرو را در ذهن مشتریان بهبود می‌دهد

به گفته هردانیان مدیر بازار ام وی ام، جشنواره‌ها و رویدادهای فرهنگى ورزشى مى تواند ابزار مناسبى براى افزایش امیدواری و نشاط اجتماعی تلقى شود. البته برگزاری این رویدادها نوعی احترام به مشتریان نیز محسوب می‌شود. مشتریان ام وی ام از برگزاری مکرر جشنواره‌های فرهنگی و ورزشی توسط مدیران خودرو احساس رضایت خواهند کرد و نسبت به این برند وفادار خواهند بود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی