ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

لیست قیمت محصولات بهمن موتور
اخبار خودرو

لیست قیمت محصولات بهمن موتور ویژه مردادماه  1402 اعلام شد + جدول

بهمن موتور چند روز نرخ جدید محصولات خود را اعلام کرد.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۱۰ مرداد ۱۴۰۲ | ۱۷:۱۵

بهمن موتور چند روز نرخ جدید محصولات خود را اعلام کرد. در لیست قیمت محصولات بهمن موتور شش محصول حضور دارند که شامل چهار کراس‌اوور و دو وانت‌بار می‌شوند. قیمت خودروهایی همچون بهمن ریسپکت پرایم و کاپرا فیس‌لیفت در این لیست حضور ندارد.

گران‌ترین محصول در لیست قیمت محصولات بهمن موتور، دیگنیتی پرستیژ است که یک میلیارد و 443 میلیون تومان قیمت دارد. در رتبه دوم نیز دیگنیتی پرایم با قیمت یک میلیارد و 249 میلیون تومان قرار دارد. فیدلیتی پرایم تیپ 1 و تیپ 2 که درواقع نسخه‌های هفت‌نفره و پنج‌نفره این خودرو هستند، در جایگاه‌های بعدی قرار دارند. قیمت فیدلیتی پرایم هفت‌نفره یک میلیارد و 148 میلیون تومان و قیمت فیدلیتی پرایم پنج‌نفره یک میلیارد و 135 میلیون تومان اعلام شده است.

همچنین بخوانید: شرایط فروش ریسپکت پرایم ویژه متقاضیان سامانه یکپارچه اعلام شد + جدول

دو وانت‌بار موجود در لیست قیمت محصولات بهمن موتور، ارزان‌ترین خودروهای این لیست هستند. کارا تک‌کابین و کارا دوکابین به‌ترتیب با قیمت 448 و 469 میلیون تومان، ارزان‌ترین خودروهای گروه بهمن هستند. البته تولید این خودروها از مدتی پیش به زیرشاخه بهمن دیزل منتقل شده است تا ظرفیت تولید بهمن موتور برای نسخه‌های مختلف دیگنیتی و فیدلیتی خالی شود.

لیست قیمت محصولات بهمن موتور، مردادماه 1402:

خودروقیمت
فیدلیتی پرایم پنج‌نفره1.135.000.000
فیدلیتی پرایم هفت‌نفره1.148.000.000
دیگنیتی پرایم1.249.000.000
دیگنیتی پرستیژ1.443.000.000
وانت کارا تک‌کابین448.000.000
وانت کارا دو کابین469.000.000

در لیست قیمت محصولات بهمن موتور همچنان خبری از فیدلیتی پرستیژ نیست و گویا این خودرو برای عرضه آماده نشده است. همان‌گونه که اشاره کردیم، بهمن ریسپکت پرایم و کاپرا فیس‌لیفت نیز در این لیست حضور ندارند. بهمن موتور تنها در مرحله اول سامانه یکپارچه خودرو حضور داشت و در مرحله دوم خودروهای این شرکت در دسترس مشتریان قرار نداشتند. محصولات گروه بهمن به‌دلیل عرضه محدود طی ماه‌های اخیر، اختلاف قیمت قابل‌توجهی را بین بازار و کارخانه تجربه کرده‌اند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی