ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

قیمت چانگان CS35‌ پلاس
اخبار خودرو

قیمت چانگان CS35‌ پلاس در عرضه قطعی آن اعلام شد + جدول تیرماه 1402

رقم نهایی اعلام‌شده برای چانگان CS35‌ پلاس تیپ 2 معادل یک میلیارد و 115 میلیون تومان است.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۲۷ تیر ۱۴۰۲ | ۱۳:۳۰

شرکت سایپا برای چندمین‌بار قیمت چانگان CS35‌ پلاس را اعلام کرد. این خودرو در قالب تیپ میان رده شماره 2 و تیپ فول آپشن شماره 3 به دست مشتریان خواهد رسید. قیمت‌ها مربوط به عرضه قطعی این خودرو هستند. بنابر اعلام سایپا، این عرضه از هفته آینده آغاز می‌شود. رقم نهایی اعلام‌شده برای چانگان CS35‌ پلاس تیپ 2 معادل یک میلیارد و 115 میلیون تومان است. چانگان CS35 پلاس تیپ 3 نیز یک میلیارد و 183 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده.

همچنین بخوانید: احتمال افزایش قیمت چانگان cs35 پلاس توسط شورای رقابت

در جدول ارائه‌شده از سوی سایپا، مبالغی به رقم نهایی خودروها اضافه شده‌اند. نخستین بخش اضافه‌شده به قیمت چانگان CS35‌ پلاس، گواهی اسقاط خودروهای فرسوده بوده که 38 میلیون تومان به نرخ نهایی این خودرو افزوده است. چهار درصد قیمت پایه خودرو نیز به‌عنوان کمیسیون فروش در نظر گرفته شده. مبلغ دو میلیون و 400 هزار تومان نیز هزینه حمل‌ونقل خودروها برای مشتریان بوده است.

افزایش قیمت چانگان CS35‌ پلاس، نتیجه تأخیرهای طولانی‌مدت

چانگان CS35‌ پلاس نخستین خودروی سواری وارداتی به ایران طی دور جدید واردات خودرو به‌حساب می‌آید. این خودرو در تعدادی محدود از گمرک ترخیص شد. بااین‌حال فرایند شماره‌گذاری و ترخیص آن بسیار زیاد به طول انجامیده است. خریداران خودروهای وارداتی درخواست خود برای خرید این خودروها را در اسفندماه 1401 و هم‌زمان با نوبت اول سامانه یکپارچه عرضه خودرو ثبت کرده بودند.

اعلام قیمت چانگان CS35‌ پلاس

پس از ترخیص محموله خودروهای وارداتی سایپا از گمرک، قیمت چانگان سی اس 35 پلاس مطابق با تعرفه‌های قبلی محاسبه شد. این تعرفه‌ها معادل 55 درصد قیمت خودرو بودند. بااین‌حال طی هفته‌های پیشین، تعرفه واردات خودرو افزایش یافت. درنتیجه قیمت چانگان CS35‌ پلاس با تعرفه 65 درصدی محاسبه گردید. به همین علت بازهم نرخ نهایی این خودرو پیش از تحویل برای مشتریان افزایش پیدا کرد. دلیل تأخیر سایپا در تحویل این خودروها پس از ترخیص همچنان مشخص نیست.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی