ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اتریوم
کریپتوکارنسی

بانک استاندارد چارترد: قیمت اتریوم احتمالاً سال 2025 به 14 هزار دلار می‌رسد

به گفته تحلیلگران، قیمت اتریو‌م تا پایان سال 2024 به 8 هزار دلار و تا پایان سال 2025 می‌تواند به 14 هزار دلار برسد.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ | ۲۰:۰۰

تحلیلگران بانک چندملیتی بریتانیایی Standard Chartered که به‌تازگی گفته بودند قیمت بیت کوین در سال جاری میلادی به 150 هزار دلار خواهد رسید، انتظار دارند تا اتریوم نیز روند صعودی قابل‌توجهی داشته باشد. طبق گزارش این بانک، قیمت اتریو‌م تا پایان سال 2024 به 8 هزار دلار خواهد رسید و این میزان تا پایان سال 2025 می‌تواند به 14 هزار دلار برسد.

«جفری کندریک»، رئیس تحقیقات فارکس و ارزهای دیجیتال Standard Chartered، در یادداشت این بانک می‌گوید که اگر صندوق‌های قابل‌معامله در مبادلات اتریوم (ETF) مورد تأیید قرار بگیرند، شاهد این افزایش قیمت خواهیم بود.

صندوق‌های قابل‌معامله در مبادلات اتریوم

درحال‌حاضر چندین مدیر صندوق سرمایه‌گذاری، اسنادی را برای راه‌اندازی ETFهای اتریوم به کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ایالات‌متحده ارسال کرده‌اند. این دسته از ابزارهای سرمایه‌گذاری باعث می‌شوند تا سرمایه‌گذاران سنتی از طریق سهامی که در بازار بورس معامله می‌شوند، به بازار کریپتو دسترسی پیدا کنند.

کندریک در این یادداشت توضیح می‌دهد که احتمالاً تا تابستان، ETFها اتر‌یوم چراغ سبز SEC را دریافت کنند. او یادداشت می‌کند:

«اتریوم درحال‌حاضر بین دو رویداد مهم قرار دارد که می‌توانند قیمت آن را افزایش دهند. این رمزارز اخیراً از لحاظ ساختاری ارتقای قابل‌توجهی داشته است و همچنین انتظار می‌رود در ماه مه، تأییدیه نظارتی ایالات‌متحده برای ETFهای آن صادر شوند.»

کندریک همچنین اشاره کرده که ارتقای اخیر شبکه Dencun اتریوم می‌تواند دلیلی برای افزایش قیمت سریع آن باشد. شبکه پشت دومین ارز دیجیتال بزرگ هفته گذشته ارتقا پیدا کرد و توسعه‌دهندگان می‌گویند که این ارتقا، کارمزد تراکنش‌های بلاک‌چین را بسیار ارزان می‌کند. کندریک اضافه کرده که ارتقا و هزینه‌های کمتر در شبکه، باعث می‌شود تا اتریوم رقابتی‌تر شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی