ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

کریپتوکارنسی

ارزهای دیجیتال جدید در آبان‌تتر لیست شدند

ارزهای اردینالز (ORDI)، جو (JOE)، اکسلار (WAXL) و رادیکس (XRD) در صرافی آبان تتر لیست شدند.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۹ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۲:۲۵

آبان‌تتر ارزهای پرطرف‌دار اردینالز (ORDI)، جو (JOE)، اکسلار (WAXL) و رادیکس (XRD) را در پلتفرم خود لیست کرد. کاربران این صرافی رمزارزی می‌توانند به معامله این ارزها بپردازند.

در ادامه به معرفی مختصر هر یک از این ارزهای دیجیتال پرطرف‌دار خواهیم پرداخت.

ارز دیجیتال اردینالز (ORDI)

پروژه ارز دیجیتال اردینالز (Ordinals) که توکن اختصاصی آن با علامت ORDI نشان داده می‌شود، رتبه 229 بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است.

پروتکل اردینالز امکان ایجاد توکن‌های ساده و NFTها را بر روی شبکه بلاک چین فراهم میکند. توکن ORDI در حال حاضر قیمتی در حدود 9.41 دلار دارد و بالاترین قیمتی که در یک سال اخیر تجربه کرده است نیز معادل 29.16 دلار بوده است.

عرضه نهایی توکن ORDI معادل 21 میلیون واحد است که تاکنون تمام آن به بازار عرضه شده است.

ارز دیجیتال جو (JOE)

پلتفرم ارز دیجیتال Trader Joe یک بازارساز خودکار و متمرکز بر معاملات شبکه آوالانچ است. توکن بومی این پلتفرم که با نام اختصاری JOE نشان داده می‌شود، رتبه 177 بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است.

قیمت توکن JOE در حال حاضر معادل 0.4 دلار است و بالاترین قیمتی که این توکن در یک سال اخیر تجربه کرده نیز معادل 0.7 دلار بوده است.

کل عرضه این توکن برابر با 500 میلیون واحد است که در حال حاضر بیش از 450 میلیون واحد از آن به بازار عرضه شده است.

ارز دیجیتال اکسلار (WAXL)

ارز دیجیتال اکسلار (Axelar) که توکن بومی آن با علامت اختصاری WAXL نشان داده می‌شود در حال حاضر رتبه 181 بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است.

قیمت ارز دیجیتال اکسلار (WAXL) در حال حاضر در حدود 0.47 دلار است. بالاترین قیمتی که این ارز دیجیتال در یک سال اخیر تجربه کرده برابر با 1.14 دلار بوده است.

تا کنون بیش از یک میلیارد واحد از این توکن به بازار عرضه شده است و از میزان نهایی عرضه توکن اکسلار نیز اطلاعی در دست نیست.

ارز دیجیتال رادیکس (XRD)

پروژه ارز دیجیتال رادیکس (Radix) بنابر تعریف تیم توسعه‌دهندگان آن، یک دیفای کاملا متفاوت است که از مکانیزم اجماع سربروس و زبان برنامه نویسی اسکریپتو استفاده می‌کند. 

توکن بومی این پروژه (XRD) در مرتبه 212 بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفته است و در حال حاضر قیمتی در حدود 0.07 دلار دارد. بالاترین قیمتی که این ارز در یک سال اخیر تجربه کرده، معادل 0.15 دلار بوده است.

میزان کل عرضه توکن XRD معادل 24 میلیارد واحد خواهد بود که تاکنون نیمی از آن به بازار عرضه شده است.

آبان‌تتر هر هفته 7 ارز جدید را به لیست ارزهای خود اضافه می‌کند. علاقمندان به بازار ارزهای دیجیتال می‌توانند با مراجعه به سایت صرافی آبان‌تتر، ضمن تکمیل مراحل ثبت نام و احراز هویت خود در کمتر از 30 دقیقه، به خرید و فروش بدون محدودیت دارایی‌های دیجیتال مدنظر خود بپردازند.

لازم به ذکر است که تیم پشتیبانی آبان‌تتر نیز به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته، پاسخگوی سؤالات و چالش‌های احتمالی مشتریان خواهد بود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی