ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اپل ویژن پرو
گجت ها

بلومبرگ: تولید هدست ویژن پرو اپل برای عرضه در ماه فوریه با تمام سرعت درحال انجام است

پیش از این «مینگ-چی کو» نیز به عرضه هدست‌ اپل در ماه فوریه اشاره کرده بود.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۶ دی ۱۴۰۲ | ۰۹:۳۰

پس از «مینگ-چی کو»، حالا بلومبرگ نیز در گزارش جدیدی اعلام کرده که اپل درحال افزایش تولید هدست ویژن پرو است و قصد دارد اولین واحدهای آن را تا پایان ژانویه آماده کند. همچنین زمان برنامه‌ریزی‌شده غول فناوری برای عرضه این هدست ماه فوریه اعلام‌ شده‌ است.

«مارک گرمن»، خبرنگار بلومبرگ، در گزارشی می‌نویسد که تولید ویژ‌ن پرو در کارخانه‌های مستقر در چین اپل «با سرعت تمام درحال اجراست» و برای چندین هفته درحال ادامه‌ پیدا کردن است. او می‌نویسد:

«تولید هدست جدید با سرعت تمام توسط کارخانه‌های چین درحال انجام است و به گفته افرادی که خواستند نامشان به دلیل محرمانه‌بودن اطلاعات فاش نشود، برای چند هفته ادامه داشته است. به گفته منابع، هدف این است که واحدهای محدودی تا پایان ژانویه برای مشتریان آماده شود و اولین عرضه به خرده‌فروشی‌ها برای ماه بعد آن برنامه‌ریزی‌شده‌ است.»

برنامه‌های اپل برای عرضه هدست ویژن پرو

در گزارش بلومبرگ همچنین به راه‌هایی اشاره شده است که اپل از طریق آن‌ها می‌خواهد مسیر عرضه ویژن پرو را برای خود هموار کند. ازجمله این برنامه‌ها به دعوت از کارمندان خرده‌فروشی‌ها برای آموزش دستگاه، آماده‌سازی فروشگاه‌ها برای نسخه‌های آزمایشی و تشویق توسعه‌دهندگان به آماده‌کردن برنامه‌های visionOS اشاره شده است.

البته گرمن در گزارش خود اشاره می‌کند که «موانع تولید لحظه‌ آخری یا سایر مشکلات» می‌تواند برنامه‌های اپل را تغییر دهد. بااین‌حال، غول سازنده آیفون درحال‌حاضر هدف مشخصی دارد و در مسیر رسیدن به آن است.

«مینگ-چی کو»، تحلیلگر مطرح محصولات اپل، نیز اخیراً در گزارش دیگری از هدست اپل ویژن پرو به‌عنوان مهم‌ترین محصول اپل برای سال 2024 یاد کرد و گفت که حدود 500 هزار کاربر می‌توانند هدست اپل ویژ‌ن پر‌و را در سال 2024 خریداری کنند. همچنین وی اشاره کرده بود که با تجربه کاربری خوب و مثبتی که این هدست ایجاد خواهد کرد، احتمالاً میزان تقاضا در بازار نیز افزایش پیدا می‌کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی