ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

آنر بند
گجت ها

آنر 28 اسفندماه از بند 9 و یک ساعت هوشمند جدید رونمایی می‌کند

در این رویداد باید منتظر دستبند، ساعت هوشمند و موبایل‌های جدید آنر باشیم.

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ | ۲۰:۰۰

آنر ظاهراً قصد دارد در تاریخ 28 اسفندماه (18 ماه مارس)‌ درجریان رویداد رونمایی از گوشی جدید مجیک 6 آلتیمیت، از آنر بند 9 و ساعت هوشمند جدیدی رونمایی کند.

درحالیکه انتظار می‌رود تمرکز اصلی روی عرضه موبایل‌های جدید باشد، اما کاربران می‌توانند منتظر گجت‌های پوشیدنی جدید این شرکت نیز باشند.

آنر بند 9 در کنار ساعت هوشمند جدیدی در تاریخ 28 اسفندماه معرفی می‌شود

هفته آینده آنر قصد دارد در یک رویداد رونمایی به تاریخ 28 اسفندماه برابر با 18 مارس از دستگاه‌های جدیدی رونمایی کند. باتوجه به تیزر منتشرشده از آنر بند 9، به‌نظر می‌رسد طراحی آن مشابه مدل قبلی بوده و دارای صفحه‌ای مستطیلی‌شکل باشد. هنوز اطلاعات زیادی در مورد این گجت پوشیدنی منتشر نشده است. با‌این‌وجود، این ردیاب تناسب اندام اخیراً توسط سازمان صدور گواهی بلوتوث SIG تأیید شده است. آنر باند 9 تحت شماره مدل RHE-B39 و RHE-B19 فهرست شده است و با توجه به این فهرست، از اتصال بلوتوث 5.3 پشتیبانی می‌کند.

همچنین آنر بند 9 در صفحه مربوط به دستگاه‌های دارای برنامه ورزشی و سلامت آنر با توضیح یک «دستبند سلامتی شیک» فهرست شده است. بر این اساس، می‌توان انتظار داشت که آنر بند 9 بر عناصر طراحی و قابلیت‌های پیشرفته نظارت بر سلامتی تأکید داشته باشد.

آنر در رویداد رونمایی در کنار آنر بند 9، از ساعت هوشمند جدید آنر نیز رونمایی خواهد کرد. اطلاعاتی در مورد مشخصات این گجت پوشیدنی منتشر نشده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی