ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ایلان ماسک
استراتژی رشد

ایلان ماسک ادعاهای مربوط به دریافت سمت مشاور کاخ سفید توسط ترامپ را رد کرد

ایلان ماسک می‌گوید: «هیچ بحثی در مورد نقش من در ریاست جمهوری ترامپ صورت نگرفته است.»

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۸:۰۰

روز گذشته در گزارشی گفته شده بود که «دونالد ترامپ» ظاهراً قصد دارد در صورت پیروزی در انتخابات آینده ریاست جمهوری ایالات متحده، نقش مشاور کاخ سفید را به «ایلان ماسک» بدهد. حالا ماسک این گزارش را کاملاً رد کرده است.

ایلان ماسک در واکنش به گزارش وال‌استریت‌ژورنال که بر اساس تعدادی از منابع ناشناس منتشر شده بود، به یکی از کاربران ایکس پاسخ داد:

«هیچ بحثی در مورد نقش من در ریاست جمهوری ترامپ صورت نگرفته است.»

مشاوره ایلان ماسک به ترامپ درباره ارزهای دیجیتال؟

او همچنین یکی از گزارش‌های بلومبرگ که بار دیگر براساس منابع ناشناس منتشر شده بود و ادعا داشت که ماسک در مورد سیاست‌های مربوط به ارزهای دیجیتال به ترامپ مشاوره داده است را تکذیب کرد.

این میلیارد در پست خود نوشت:

«هرگز با ترامپ درباره کریپتو صحبت نکرده‌ام، اگرچه من عموماً طرفدار چیزهایی هستم که قدرت را از دولت به مردم منتقل می‌کند، کاری که کریپتو می‌تواند انجام دهد.»

نکته قابل‌ذکر اینکه ماسک به دیگر ادعاهای موجود در گزارش روز گذشته، از جمله جلسات متعدد با ترامپ و همچنین برگزاری گردهمایی‌هایی برای منصرف‌کردن متحدان ثروتمند و قدرتمند خود از حمایت از جو بایدن، نپرداخته است.

ترامپ و ماسک در چند سال گذشته روابط پرتنشی با یکدیگر داشته‌اند اما اکنون به‌نظر می‌رسد که روابط این دو میلیاردر کمی آرام‌تر شده است. با این حال، ماسک در ماه مارس گفته بود که «به هیچ یک از نامزدهای ریاست جمهوری ایالات متحده کمک مالی نخواهد کرد.»

ماسک در سال جاری در بیش از 20 پست ایکس در مورد رئیس جمهور سابق آمریکا، صحبت کرده است. در آن پست‌ها، ماسک از ترامپ دفاع می‌کند و او را قربانی سوگیری رسانه‌ای و قضایی می‌داند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی