ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

مستر بیست
استراتژی رشد

مستر بیست: هزاران نفر شکست می‌خورند تا یک نفر مثل من موفق شود

مستر بیست می‌گوید به ازای هر نفری که مثل او به موفقیت می‌رسد، هزاران نفر شکست می‌خورند.

آزاد کبیری
نوشته شده توسط آزاد کبیری | ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۹:۰۰

«مستر بیست»، یکی از مشهورترین یوتوبرهای جهان، به کسانی که می‌خواهند اینفلوئنسر شوند توصیه می‌کند که راه او را دنبال نکنند؛ چرا که به گفته این یوتوبر، از هزاران نفری که این مسیر را طی می‌کنند، شاید تنها یک نفر مثل او به چنین موفقیتی برسد.

مستر بیست در شبکه اجتماعی ایکس پستی منتشر کرده و در آن به جوانانی که علاقه‌مند به تولید محتوا هستند، توصیه‌هایی کرده است. او می‌گوید:

«دردناک است که می‌بینم افراد کار و مدرسه خود را به قصد تولید محتوا رها می‌کنند، درحالی‌که هنوز آمادگی انجام چنین کاری را ندارند. به‌ازای هر یک نفری که مثل من به موفقیت می‌رسد، هزاران نفر شکست می‌خورند.»

توصیه‌های مستر بیست به جوانانی که می‌خواهند اینفلوئنسر شوند

«جیمی دونالدسون» 25 ساله که با نام مستر بیست شهرت دارد، یکی از شناخته‌شده‌ترین اینفلوئنسرهای حال‌حاضر جهان است؛ او اخیراً به کسانی که می‌خواهند راه او را پیش بگیرند، توصیه‌هایی کرده است؛ البته این اولین‌بار نیست که او چنین توصیه‌هایی می‌کند.

دونالدسون طی مصاحبه‌ای در سال 2023 گفته بود:

«هیچ‌کس کاری را که من انجام می‌دهم، بهتر از خود من انجام نمی‌دهد. هر پنی از درآمدم را سرمایه‌گذای می‌کنم و هر ساعتی که بیدارم، کار می‌کنم؛ این خارج از توان هر انسان دیگری است. هیچ‌کس شبیه به من نخواهد بود، چون هیچ‌کس کاری را که من انجام می‌دهم، انجام نمی‌دهد.»

اگرچه این ادعاها کمی افراطی به‌نظر می‌رسند، ولی می‌توان یک نکته از صحبت‌های او را صحیح و صادقانه پنداشت؛ تولیدکنندگان محتوا معمولاً باید بسیار سخت کار کنند تا موردتوجه مخاطبان خود قرار گیرند و به‌مرور به یک اینفلوئنسر تبدیل شوند. البته حتی اگر کسی در تولید محتواهای خود سخت‌کوش باشد، هنوز هیچ تضمینی وجود ندارد که به موفقیت برسد؛ چرا که بسیاری از ستاره‌های رسانه‌های اجتماعی به همان اندازه که تلاش می‌کنند و استعداد دارند، شهرت و دیده‌شدن آن‌ها به شانس و اقبال وابسته بوده است.

همچنین باید به این نکته توجه کرد که درآمد مستر بیست تنها از رسانه‌های اجتماعی نیست. او چندین کسب‌وکار مختلف در حوزه فست‌فود و شکلات راه‌اندازی کرده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی