ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

برنامه شرکت گلرنگ: می‌خواهیم سهم بازار تپسی را به ۳۰ درصد برسانیم

پس از قطعی‌شدن فروش ۶۹ درصد سهام تپسی به گروه نوآوران تجارت الکترونیک هستی، این برنامه به‌صورت عمومی منتشر شده است.

مهدیه اسماعیلی
نوشته شده توسط مهدیه اسماعیلی | ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۹:۰۰

براساس متن «برنامه اداره شرکت» که توسط گلرنگ منتشر شده، تمرکز عمده این شرکت برای توسعه حداکثری تپسی، افزایش سهم بازار این شرکت طی چهار سال به ۳۰ درصد است.

پیرو ضوابط فرابورس ایران، متقاضیان خرید سهام عمده شرکت‌ها بایستی برنامه مناسب اداره شرکت پس از در اختیار گرفتن سهام را ارائه کنند. حال پس از قطعی‌شدن فروش ۶۹ درصد سهام تپسی به شرکت گروه نوآوران تجارت الکترونیک هستی (زیرمجموعه گلرنگ)، این برنامه به‌صورت عمومی منتشر شده است.

آن‌طور که در متن این برنامه آمده، با توجه به بازیگرانی که در صنعت حضور دارند و نیز سهم پایین‌تر تپسی از شرکت رقیب، راهبردهایی اتخاذ خواهد شد تا بتوان با بهترین الگوی سرمایه‌گذاری در کوتاه‌ترین زمان ممکن به سهم بازار موردنظر دست یافت. درنتیجه تمرکز اصلی گروه نوآوران تجارت الکترونیک هستی بر افزایش سهم بازار در حوزه تاکسی اینترنتی است. همچنین در این نامه آمده که سبد محصول فعلی به‌عنوان پلتفرم ارائه‌دهنده خدمات جابه‌جایی مسافر و مرسوله، تا حد خوبی کامل بوده و تمرکز بر توسعه سایر سرویس‌ها و کسب سهم بازار ضروری است.

در بخشی از این برنامه به برنامه‌های گلرنگ برای توسعه، میزان سرمایه‌گذاری مناسب و نحوه تأمین منابع مالی آن اشاره شده. آن‌طور که در متن این نامه آمده است، برنامه‌ریزی شده تا با سرمایه‌گذاری متناسب با موقعیت فعلی کسب‌وکار، سهام بازار شرکت طی چهار سال به ۳۰ درصد افزایش پیدا کند.

همچنین با توجه به متن این برنامه، گلرنگ برای بهینه‌سازی ساختار مدیریتی شرکت سعی دارد از تمام ظرفیت‌های موجود تیم مدیریتی حاضر در چهارچوب قواعد کسب‌وکار بهره ببرد. آن‌طور که در متن این برنامه آمده، یکی از ارزشمندترین دارایی‌های شرکت‌های فعال در حوزه اقتصاد دیجیتال، سرمایه‌های انسانی است.

شرکت گروه نوآوران تجارت الکترونیک هستی همچنین اعلام کرده که با اضافه‌شدن شرکت تپسی، از تمامی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در حوزه سرمایه‌های انسانی به بهترین نحو استفاده خواهد کرد. درحال‌حاضر گروه صنعتی گلرنگ بیش از ۴۵ هزار پرسنل در تمامی حوزه‌ها و بیش از هزار پرسنل در حوزه اقتصاد دیجیتال را تحت پوشش قرار داده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی