ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

در هشتمین جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی، از سامانه کشف تخلف و تقلب داتین قدردانی شد

در هشتمین جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی، از سامانه کشف تخلف و تقلب داتین تقدیر شد.

سوره پوراشرف
نوشته شده توسط سوره پوراشرف | ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۵:۱۵

هشتمین جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی با میزبانی دانشگاه صنعتی شریف، با هدف توسعه اقتصاد و حمایت‌ از نوآوری برگزار شد. در این جشنواره، لوح زرین نوآوری برتر ایرانی به سامانه کشف تخلف و تقلب داتین اختصاص داده شد.

در هشتمین دوره جشنواره ملی نوآوری، با بررسی ابعاد مختلف سامانه کشف تخلف و تقلب داتین، این محصول در زمره نوآوری‌های برتر کشور شناخته شد و «مهدیه نوروزیان»، معاون برنامه‌ریزی و توسعه داتین، به نمایندگی از همکاران این شرکت جایزه را دریافت کرد.

این رویداد همچنین در روز دوشنبه، ۲۱ اسفندماه، همراه با نمایشگاهی برگزار شد و در آن متخصصان داتین به سؤالات شرکت‌کنندگان درخصوص این سامانه فناورانه پاسخ دادند.

جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی هرساله در چهار بخش نوآوری در محصول، نوآوری در خدمت، نوآوری در فرایند و نوآوری در کسب‌وکار برگزار می‌شود. به گفته دبیر اجرایی این رویداد، این جشنواره قصد دارد که با شناسایی، ارزیابی و تعیین برترین نوآوری‌های شرکت‌های ایرانی و ارائه محصولات و خدمات جدید به مصرف‌کنندگان، زمینه معرفی و تقدیر از تلاشگران صنعت و کسب‌وکار را فراهم آورد.

داتین از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود در حوزه کشف تقلب و تخلف را با بهره‌برداری از سامانه‌های آفلاین آغاز کرد و در مسیر گسترش این محصول استراتژیک و با تکیه بر تجربیات و دانش موجود در سازمان، وارد حوزه تشخیص تقلب آنلاین شد. درنهایت زمستان ۱۴۰۰ توانست اولین خروجی عملیاتی خود را در حوزه شناسایی تراکنش‌های شرط‌بندی آنلاین ارائه دهد. این سامانه در کمتر از ۵۰ میلی‌ثانیه تراکنش مشکوک را شناسایی می‌کند و تراکنش‌های قمار را گزارش می‌دهد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی