ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

نگاهی به الکام‌تاکز ۱۴۰۳

«فناوری اطلاعات»، «گیم»، «زنان» و «بازاریابی دیجیتال» محورهای اصلی ارائه‌های الکام‌تاکز در بیست‌وهفتمین نمایشگاه الکامپ هستند.

تحریریه دیجیاتو
نوشته شده توسط تحریریه دیجیاتو | ۴ تیر ۱۴۰۳ | ۱۳:۰۵

«الکام‌تاکز» از رویدادهای ویژه بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی «الکامپ» است. این مجموعه رویدادها با موضوعات «فناوری اطلاعات»، «گیم»، «زنان» و «بازاریابی دیجیتال» برگزار می‌شود. 

الکام‌تاکز فضایی برای گفتگوی کارشناسان و متخصصان است. ارائه‌دهندگان در این رویداد در قالب سخنرانی‌های فردی و پنل‌های گروهی دیدگاه‌هایشان را ارائه می‌دهند. 

نخستین رویداد این مجموعه نهم تیر با محورهای فین‌تک و سرمایه‌گذاری در استارتاپ‌ها و متاورس برگزار می‌شود. 

رویداد دوم، با موضوع ویدئوگیم، دهم تیر برگزار می‌شود و ارائه‌دهندگان به مسائلی مانند مدیریت محصولات ویدئوگیم و روند تکامل ویدئوگیم می‌پردازند. اهمیت متاورس و تسهیلگری ویدئوگیم در پیشبرد فناوری از دیگر محورهای بحث خواهد بود. 

همچنین در این رویداد به تأثیر هوش مصنوعی بر تولید محتوای متنی و ویدئویی، از آنچه تاکنون اتفاق افتاده تا اتفاقات پیش رو، پرداخته می‌شود. 

الکام‌تاکز «نقش زنان در اکوسیستم نوآوری» یازدهم تیر، سومین روز برگزاری الکامپ، برگزار می‌شود. «سپیده میرکریمی»، مدیرعامل و هم‌بنیان‌گذار اپلیکیشن «پزشکت» و مدیر برگزاری این رویداد، تصریح می‌کند محور ارائه‌ها در این رویداد «مسائل زنان» است و نه جنسیت زن.

پوستر الکام تاکز گفت‌وگو درباره نقش زنان در اکوسیستم نوآوری

رویداد دیجیتال مارکتینگ الکام‌تاکز دوازدهم تیر به مدیریت رسانه «دی‌ام‌برد» برگزار می‌شود. «هادی مرادی»، سردبیر و بنیان‌گذار رسانه دی‌ام‌‌برد، درباره برنامه‌های این روز می‌گوید: «قصد داریم در این گفتگوها به استارتاپ‌های حوزه بازاریابی و تبلیغات همچنین دغدغه‌های واحدهای بازاریابی کسب‌وکارهای دیجیتال و کسب‌وکارهای حوزه اقتصاد‌ِ نوآوری به‌صورت ویژه توجه کنیم.»

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی