ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

قرعه‌کشی «بلوبانک» سامان برای کاربران سرویس «رند»؛ ۵ میلیارد تومان جایزه برای ۵۰ نفر

قرعه‌کشی بلو در تاریخ ۳ خرداد ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.

تحریریه دیجیاتو
نوشته شده توسط تحریریه دیجیاتو | ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۰:۲۷

سرویس رند بلو خدمتی از بلوبانک سامان است که با فعال‌کردن آن می‌توانید پول‌های خُرد خود را در هر تراکنش پس‌انداز کنید. حالا در کنار مزیت‌های دیگر سرویس رند بلو، جوایزی هم برای استفاده‌کنندگان از این سرویس درنظر گرفته‌ شده است: ۱۰ جایزه ۲۰۰ میلیون تومانی، ۲۰ جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی و ۲۰ جایزه ۵۰ میلیون تومانی.

برای برنده‌شدن این جوایز، تا پایان روز دوم خردادماه فرصت دارید؛ قرعه‌کشی بلو در تاریخ ۳ خرداد ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد. جزئیات بیشتر را از اینجا هم می‌توانید ببینید.

چطور شانس خودم را برای برنده‌ شدن جوایز امتحان کنم؟

با فعال‌کردن سرویس رند در اپلیکیشن بلو می‌توانید یکی از کسانی باشید که برنده‌ جوایز ۵۰، ۱۰۰ و ۲۰۰ میلیونی می‌شوند. با کسب حداقل ۲۰۰ امتیاز می‌توانید در قرعه‌کشی ۲۰ جایزه ۵۰ میلیون تومانی، با کسب حداقل ۱۰۰۰ امتیاز در قرعه‌کشی ۱۰۰ میلیون تومانی و با کسب حداقل ۲۰۰۰ امتیاز می‌توانید در قرعه‌کشی جایزه ۲۰۰ میلیون تومانی شرکت داده شوید.

البته با داشتن ۲۰۰۰ امتیاز در سه قرعه‌کشی ۲۰۰، ۱۰۰ و ۵۰ شرکت داده می‌شوید. با داشتن حداقل ۱۰۰۰ امتیاز در دو قرعه‌کشی ۱۰۰ و ۵۰ و با داشتن ۲۰۰ امتیاز تنها در یک قرعه‌کشی 50 میلیون تومانی شرکت داده می‌شوید.

امتیازهای من چطور حساب می‌شود؟

امتیاز شما، جمع امتیاز دو بخش است. بخش اول براساس تعداد تراکنش‌های رُندشده‌ شماست که برای هر تراکنش رُندشده، یک امتیاز خواهید گرفت. بخش دوم براساس مبلغ رُندشده‌ خریدهای شماست که برای هر ۱۰ هزار تومان مبلغ رُندشده در پایان هر روز یک امتیاز دریافت می‌کنید.

چطور می‌توانم بفهمم چه امتیازی گرفته‌ام و در کدام قرعه‌کشی شرکت داده خواهم شد؟

از داخل اپلیکیشن بلو و قسمت بلوکلاب می‌توانید امتیاز کل خود را مشاهده کنید که امتیازهای شما در پایان هر روز محاسبه و به‌روزرسانی می‌شود. در بلوکلاب، کنار هر سطحی که امتیاز لازم آن را کسب کرده باشید، علامت تیک را خواهید دید.

برای استفاده از سرویس رند باید چه کار کنم؟

  • ابتدا وارد اپلیکیشن بلو شوید و از گزینه‌های پایین صفحه روی علامت خانه کلیک کنید.
  • پایین موجودی حساب خود گزینه‌ «باکس» را می‌بینید؛ آن را انتخاب کنید. بعد از انتخاب گزینه‌ «باکس جدید» یک باکس با اسم و عکس دلخواه خود ایجاد کنید.
  • بعد از فعال‌کردن رُند باید از بین گزینه‌های ۵، ۱۰، ۲۰، ۵۰ و ۱۰۰ هزار تومان انتخاب کنید که می‌خواهید مبلغ تراکنش شما تا چه عددی رُند شود.

حالا رند برای شما فعال شده است و بعد از هر تراکنش، این سرویس به‌صورت خودکار تا مبلغی که انتخاب کرده‌اید را رُند می‌کند و باقی مبلغ را در باکس انتخابی شما پس‌انداز می‌کند.

باکس‌ها می‌توانند برای اهداف و مصارف مختلفی که درنظر دارید ساخته شوند؛ به‌راحتی می‌توانید از یک تا ۱۰ باکس متفاوت بسازید. امکان فعال‌کردن سرویس رُند برای تمام باکس‌های شما وجود دارد، اما فقط می‌توانید روی یکی از باکس‌های خود آن را فعال کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی