ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

نسخه جدید اپلیکیشن بلو با امکان محاسبه دنگ و خدمات خودرو

بلو نسخه سوم اپلیکیشن خود را عرضه کرد

تحریریه دیجیاتو
نوشته شده توسط تحریریه دیجیاتو | ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۰:۴۵

محاسبه دنگ، خدمات خودرو و مرور خاطرات بلو در سال گذشته، از مهم‌ترین امکاناتی است که بلو در نسخه سوم خود اضافه کرده است.

این روزها، نسخه جدید اپلیکیشن بلوبانک سامان با امکانات جدید در دسترس کاربران این نئوبانک قرار گرفته و آماده دریافت و نصب روی گوشی‌های آن‌هاست.

مرور خاطرات با بلو

با دریافت آخرین نسخه اپلیکیشن بلو می‌توانید در همین روزهای اول سال ۱۴۰۳ سری به خاطراتتان با بلو در سال ۱۴۰۲ بزنید. برای مثال، ببینید چندمین نفری بودید که عضو خانواده بلو شدید و چند روز از همراهی‌تان با بلو گذشته است. در مرور این خاطرات می‌توانید ببینید چند مرتبه با بلو خرید کرده‌اید و چند نفر با کد دعوت شما به بلو اضافه شده‌اند.

اگر تا الان اپلیکیشن بلو را دانلود نکرده‌اید، می‌توانید آن را از اینجا دانلود کنید و اگر هم اپلیکیشن را به‌روزرسانی نکرده‌اید، می‌توانید اپلیکیشن خود را از اینجا به‌روزرسانی کنید.

در بخش مرور خاطرات می‌توانید پرپول‌ترین و بی‌پول‌ترین روز و ماه خود در سال ۱۴۰۲ را ببینید. بخش مرور خاطرات نسخه جدید به شما می‌گوید که بیشترین پول را از حساب خود به حساب چه کسی واریز کرده‌اید.

برای مرور خاطرات با بلو در سالی که گذشت، بعد از اینکه نسخه سوم اپلیکیشن بلو را دانلود، نصب یا به‌روزرسانی کردید، وارد اپلیکیشن شوید و به بخش فروشگاه بروید.

سپس گزینه «مروری بر خاطرات امسال با بلو؛ خلاصه‌ای از آنچه گذشت» را انتخاب کنید و خاطراتتان با بلو را ورق بزنید. شما همچنین در صورت تمایل، می‌توانید هر ورق از خاطراتتان را در شبکه‌های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید. برای استفاده از این سرویس تا پایان فروردین‌ماه فرصت دارید.

پرداخت‌های دنگی در اپلیکیشن بلو

پس از این نوبت به استفاده از سرویس جدیدی می‌رسد که به آخرین نسخه اپلیکیشن بلو اضافه شده است. با دریافت و به‌روزسانی نسخه سوم اپلیکیشن بلو می‌توانید به بخش فروشگاه بروید و در میان سرویس‌های مختلف، سرویس «دُنگ» را انتخاب کنید.

این سرویس جدید به شما امکان می‌دهد که با دوستان، اعضای خانواده، همکاران یا هر جمع دیگری گروه بسازید، برای این گروه نام و تصویر انتخاب کرده و اعضای موردنظرتان را به گروه دعوت و اضافه کنید.

برای اضافه‌کردن عضو به گروه می‌توانید از میان مخاطبین‌ خود، اعضا را به گروه اضافه کنید و هم می‌توانید برای هرکسی که مایل به اضافه‌کردنش به گروه هستید، لینک دعوت بفرستید تا با استفاده از آن لینک به گروه اضافه شود. یادتان باشد که فقط با کسانی می‌توانید گروه تشکیل دهید که در بلو حساب دارند.

با این سرویس مادرخرج یا مادرخرج‌های گروه را انتخاب کنید، مادرخرج هزینه‌های پرداخت‌شده را در گروه وارد می‌کند، دنگ اعضا محاسبه می‌شود و همه به‌راحتی در همان گروه تراکنش انجام داده و دنگ خود را می‌پردازند.

استعلام و پرداخت خلافی خودرو

ویژگی جدیدی که به آخرین نسخه اپلیکیشن بلو اضافه شده، سرویس استعلام و پرداخت خلافی خودرو به ‌صورت تجمیعی است. برای اینکه بدانید ماشین یا موتور شما چقدر خلافی دارد و پرداخت آن کافی است، در بخش فروشگاه اپلیکیشن بلو وارد بخش «خدمات خودرو» شوید و خودرویی که قصد گرفتن خلافی‌ آن را دارید، ثبت کنید.

برای ثبت خودرو لازم است مشخص کنید که می‌خواهید خلافی ماشین را بگیرید یا موتور. سپس شماره پلاک خودرو را ثبت کنید و بعد با پرداخت ۵ هزار و ۲۰۰ تومان میزان خلافی ماشین یا موتور موردنظرتان را به‌‌صورت تجمیعی مشاهده کنید. پس از دریافت استعلام خلافی هم می‌توانید این مبلغ را پرداخت و خلافی خودروی خود را صفر کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی