ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

بلوبانک از سرویس جدید خود رونمایی کرد

بلوبانک سامان از سرویس جدیدی در نسخه سوم اپلیکیشن خود رونمایی کرد.

تحریریه دیجیاتو
نوشته شده توسط تحریریه دیجیاتو | ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۳:۲۴

«بلو»، بزرگ‌ترین نئوبانک ایران، از قابلیت تازه‌ای در اپلیکیشن خود رونمایی کرد. این قابلیت جدید با نام «خدمات خودرو»، با هدف بهبود تجربه کاربران در مدیریت و پیشگیری از خطرات مرتبط با رانندگی معرفی شده است.

این قابلیت جدید به کاربران اجازه می‌دهد که به‌صورت جامع و تجمیعی، اطلاعات مربوط به تخلفات رانندگی خودروی خود را مشاهده کنند. به‌این‌ترتیب، کاربران می‌توانند با دسترسی سریع و آسان، به اطلاعاتی مانند نوع تخلف، تعداد تخلفات و مبلغ مجموع جریمه‌های خود دسترسی پیدا کنند.

«امیراحمد باقرآبادی»، مدیرمحصول بخش پرداخت و بازگشت پول بلو، درباره سرویس خدمات خودرو بیان کرد: «برای پرداخت خلافی خودرو، اگر برای پلاک خودروی‌ شما جریمه‌ای ثبت شده باشد، در بلو می‌توانید آن را به‌صورت تجمیعی استعلام بگیرید و پرداخت کنید. این پرداختی هم به‌صورت آنی از طریق راهنمایی و رانندگی صفر می‌شود.» 

او تفاوت این قابلیت با سایر نرم‌افزارها را تشریح کرد و گفت: «تفاوتی که بلو با بقیه نرم‌افزارهایی که این خدمت را ارائه می‌دهند، دارد، سرعت و سهولت آن است. نرم‌افزارها یا درگاه‌های دیگر برای پرداخت هزینه، استعلام شما را به دیگر درگاه‌ها هدایت می‌کنند. بعد از آن، شما به‌عنوان کاربر باید اطلاعات بانکی خود را وارد کنید تا دوباره به درگاه اصلی وصل شوید. در بلو اما کافی است دکمه استعلام را بزنید. همان لحظه مبلغ از حسابتان کم می‌شود و در همان لحظه استعلام به شما نشان داده می‌شود و تنها با یک کلیک دیگر، خلافی خودروی شما صفر می‌شود.»

باقرآبادی در ادامه گفت: «باید توجه داشته باشید که در بخش خدمات خودرو این قابلیت نخستین خدمتی است که بلو ارائه داده. در ادامه و آینده بسیار نزدیک، امکان استعلام و پرداخت خلافی به شکل غیرتجمیعی، پرداخت عوارض آزادراهی، پرداخت عوارض شهرداری خودرو و حتی خرید طرح ترافیک شهر تهران هم به بلو اضافه خواهند شد.»

گفتنی است با به‌روزرسانی نسخه سوم اپلیکیشن بلو، کاربران این نئوبانک می‌توانند از این قابلیت تازه استفاده کنند.

به‌نظر می‌رسد بلو، به‌عنوان یک بانک دیجیتالی موفق در ایران، مسیر دسترسی آسان به خدمات مالی را همچنان با کیفیت قابل‌قبولی ادامه می‌دهد و فرهنگ بانکداری را دستخوش تغییراتی جدی کرده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی