ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

بازار از کاربرانش عذرخواهی کرد: طی دو سال گذشته ترافیک مصرفی برخی کاربران نیم بها نبود

بازار در اطلاعیه خود از جبران اشتباه پیش آمده، خبر داده است.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۴ تیر ۱۴۰۲ | ۱۵:۵۸

بازار با انتشار اطلاعیه ای از یک اشتباه سهوی سخن به میان آورده و بابت آن عذرخواهی کرده است. بنابر اعلام این مجموعه، طی دو سال گذشته بخشی از ترافیک مصرفی برخی از کاربران، نیم بها نبوده است.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط عمومی بازار، این مجموعه به تازگی دریافته است که در بازه‌هایی در دو سال گذشته، با وجود نمایش پیغام دانلود با اینترنت نیم‌بها، بخش‌هایی از ترافیک مصرفی برخی از کاربران به شکل تمام‌بها محاسبه می‌شده است.

بازار در توضیحات خود این امر را به دلیل بروز یک کوتاهی سهوی دانسته و علتش را به روز نشدن کامل مشخصات شبکه توزیع محتوای بازار در سامانه مربوطه سازمان فناوری اطلاعات، از سوی بازار عنوان کرده است:

«ما بابت این خطا از کاربران بازار پوزش می‌خواهیم و مسئولیت آن را می‌پذیریم. تأکید می‌کنیم که بازار هیچ‌گونه درآمدی از ترافیک و طرح‌های نیم‌بها نداشته و در حال حاضر هم ندارد.»

بنابر اعلام این شرکت آنها درصدد جبران این اتفاق برای کاربران خود هستند. از همین رو آن دسته از کاربرانی که در بازه زمانی مذکور، به واسطه دیدن پیغام دانلود با ترافیک نیم بها، اقدام به دانلود یا به‌روزرسانی بیشتر کرده‌اند، می‌توانند تا پایان تیرماه ۱۴۰۲، درخواست خود را به صورت مشروح، به همراه مشخصات هویتی و شماره تماس خود به نشانی claims@cafebazaar.ir ایمیل کنند.

کارشناسان پشتیبانی شرکت بازار بعد از بررسی موضوع و احراز آن، جهت اقدامات بعدی برای جبران این خطا، هماهنگی‌های لازم را با این افراد به عمل خواهند آورد.   

بازار در اطلاعیه خود اعلام کرده محافظت از حقوق کاربران اولویت اصلی آنها است: «ما در بازار با تلاش دائمی برای ارائه سرویسی دقیق و ایمن، و برطرف کردن نواقصی که در مسیر توسعه‌‌‌ آن رخ می‌دهد، همواره در پی جلب رضایت کاربرانمان و حمایت از حقوق آنها هستیم.»

گفتنی است طرح ترافیک نیم بها مصوبه شورای عالی فضای مجازی در راستای حمایت از پلتفرم ها و محتوای داخلی بود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی