ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

مدرسه داتین سفری فناورانه برای دانشجویان استان خراسان رضوی برگزار می‌کند

مدرسه داتین از اجرای اولین رویداد فناوری با نام «سفر فناورانه» در استان خراسان رضوی خبر داد.

سوره پوراشرف
نوشته شده توسط سوره پوراشرف | ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۸:۱۵

مدرسه داتین از اجرای اولین رویداد فناوری با نام «سفر فناورانه» در استان خراسان رضوی در تاریخ 7 تا 17 اسفندماه به مدت ۱۰ روز خبر داد. این رویداد با هدف تسهیل مسیر یادگیری، توسعه شغلی و حرفه‌ای دانشجویان و علاقه‌مندان به فناوری برگزار خواهد شد.

پس از تأسیس مدرسه داتین، این مجموعه با طراحی محتوای آموزشی کاربردی، بوت‌کمپ‌های فنی و برنامه‌نویسی، هکاتون‌ها، آزمایشگاه تحقیقات مستقل و جذب کارآموز، کمک ‌می‌کند تا دانشجویان مسیر یادگیری را دنبال کنند، راه حرفه‌ای‌شدنشان تسهیل شود و فرصتی برای کسب تجربیات شغلی داشته باشند.

مخاطبین این رویداد، دانشجویان ۱۸ تا ۲۵ ساله رشته‌های مهندسی کامپیوتر، نرم‌افزار، علوم کامپیوتر، مهندسی صنایع، برق و مخابرات، الکترونیک و علاقه‌مندانی هستند که به دلایل مختلف مجبور به ادامه تحصیل در سایر رشته‌ها شده‌اند.

دانشجویان علاقه‌مند می‌توانند تا یکم اسفندماه وارد این لینک شوند و برای حضور در رویداد اعلام آمادگی کنند. پس از آن، لینک آزمون برای متقاضی ارسال خواهد شد. تیم ارزیابی پاسخ‌های ارسالی را بررسی کرده و به پتانسیل‌‌ها، توانمندی‌ها و اشتیاق متقاضیان امتیاز می‌دهند. با بررسی این موارد، درنهایت ۵۰ نفر شانس ورود و تجربه این رویداد را خواهند داشت و آن‌ها برای شرکت در «سفر فناورانه»، بورسیه مدرسه داتین می‌شوند که بااین‌حساب، از پرداخت ۹۵ درصد شهریه معاف می‌شوند.

این رویداد حضوری در سه مرحله برنامه‌ریزی شده است که شامل معرفی مسیر شغلی دنیای فناوری‌های دیجیتال و برنامه‌نویسی، شبکه‌سازی با متخصصین، ماجراجویی و شناخت بیشتر خود می‌شود. منتخبین رویداد در روز نخست و در افتتاحیه با اهداف رویداد آشنا می‌شوند و آینده بازار کار در فناوری‌های دیجیتال و برنامه‌نویسی برای آن‌ها تشریح خواهد شد.

همچنین درباره علم داده و هوش مصنوعی توضیحاتی توسط متخصصان داتین ارائه می‌شود. بازدید از شرکت داتین و دیگر شرکت‌های هلدینگ فناپ در مشهد و شرکت‌های کارخانه نوآوری از دیگر برنامه‌های بازدید در این رویداد دوهفته‌ای است. همچنین برگزاری نشست‌های انتقال تجربه و کارگاه‌های آموزشی در حوزه مهارت‌های نرم از دیگر فعالیت‌های برنامه‌ریزی‌شده برای این رویداد است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی