ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

گزارش سال اول «تپسی گاراژ»: دامنه فعالیت به سه استان رسید

به گفته معاون رشد تپسی، در سه استان تهران، البرز و مشهد مشغول ارائه خدمات هستند.

مهدیه اسماعیلی
نوشته شده توسط مهدیه اسماعیلی | ۶ آذر ۱۴۰۲ | ۱۶:۵۱

پس از گذشت یک سال از شروع فعالیت کسب‌و‌کار جدید تپسی به نام «تپسی گاراژ»، این شرکت اعلام کرده است که تاکنون فعالیت‌هایش را به 3 استان گسترش داده و تنوع محصول خود را به 150 قلم رسانده است. تپسی گاراژ در آبان‌ماه 1401 با هدف ارائه خدمت به راننده‌ها در حوزه خرید آنلاین قطعات و لوازم جانبی خودرو با قیمت پایین‌تر از بازار راه‌اندازی شد.

ارائه محصولاتی مانند روغن موتور، رینگ و لاستیک، لوازم یدکی، باطری، بیمه، خدمات تعمیری و کارواش ازجمله خدمات تپسی گاراژ برای راننده‌های این شرکت محسوب می‌شود. در این بین بیشترین تقاضا به‌ترتیب مربوط به لاستیک و روغن موتور بوده است.

«امین سمیعی»، معاون رشد شرکت تپسی، در رابطه با یک‌سالگی تپسی گاراژ گفت: «از ابتدای شکل‌گیری، توجه به سفیران و برآورده‌کردن نیازهایشان به امری جدانشدنی از DNA تپسی تبدیل شد. تپسی گاراژ یک سال پیش با ایده ارائه خدمات و محصولات موردنیاز به سفیران متولد شد و پس از استقبال آن‌ها، گسترش پیدا کرد تا به‌صورت یک محصول مستقل ادامه حیات دهد. باعث خوشحالی است که در این زمان کوتاه، حدود 6.5 میلیون مرتبه از وب‌سایت ما بازدید شده و بیش از 160 هزار کاربر از میان سفیران تپسی، جذب خدمات تپسی گاراژ شده‌اند.»

وی درباره چشم‌انداز تپسی گاراژ افزود: «ما درحالی امروز در 3 استان تهران، البرز و مشهد مشغول ارائه خدمات به سفیران هستیم که این تعداد در سال آینده قطعاً افزایش چشمگیری خواهد یافت. به‌علاوه، برنامه‌های بسیاری در رابطه با توسعه محصولات و نوع خدمات درحال طراحی است تا همه راننده‌ها بتوانند در کوتاه‌ترین زمان از خدمات متنوع ما استفاده کنند.»

از آمار جالب‌توجه سال اول فعالیت این شرکت می‌توان به فروش بیش از 104 هزار لیتر روغن اشاره کرد. همچنین مجموع خرید 49 میلیون تومان توسط یک راننده و 19 سفارش یکتا از طرف یکی دیگر از سفیران این شرکت به‌ترتیب از منظر حجم ریالی و تعداد دریافت خدمات، از رکوردهای شخصی ثبت‌شده در سال اول فعالیت تپسی گاراژ هستند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی