ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

برگزاری پنجمین رویداد گراف‌دی به 15 آبان ماه موکول شد

به گفته دبیر گراف‌دی، این تصمیم بنابه درخواست فعالان حوزه فناوری و ارتباطات گرفته شده است.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۱۸ مهر ۱۴۰۲ | ۲۰:۴۵

دبیر رویداد گراف‌دی اعلام کرد زمان برگزاری این رویداد به 15 آبان سال 1402 موکول شده است. کریمی علت این جابه جایی را درخواست فعالان حوزه فناوری و ارتباطات عنوان کرد تا امکان حضور در گراف‌دی پنجم را به دست آورند.

«سعید کریمی»، دبیر رویداد گراف‌دی اعلام کرد پنجمین گردهمایی روابط عمومی‌های اکوسیستم فناوری و اقتصادی، با محوریت «مدیریت وجهه سازمان» روز 15 آبان سال 1402 برگزار می‌شود:

«با توجه به درخواست فعالان حوزه فناوری و ارتباطات به منظور فراهم شدن شرایط برای امکان حضور در پنجمین رویداد گراف‌دی، شورای سیاست‌گذاری با مصوبه‌ای، زمان برگزاری این رویداد را به این تاریخ موکول کرد.»

به گفته وی در این رویداد، مدیران عامل، متخصصان و کنش‌گران فعال در حوزه‌های روابط عمومی و حوزه شهرت برند آخرین دستاوردها و تجارب موفق در عرصه مدیریت وجهه سازمانی را با حاضران در نشست به اشتراک خواهند گذاشت.

کریمی با شاره به ارائه تندیس «گراف‌دی» گفت: «در این دوره از رویداد نیز مدیران‌عامل شرکت‌های حوزه فناوری و اقتصادی که بیشترین تأثیرگذاری را در مدیریت وجهه سازمانی در همکاری با روابط عمومی خود داشته‌اند، تندیس مدیر اثرگذار را دریافت خواهند کرد.»

دبیر رویداد گراف‌دی در خصوص ویژگی جدید رویداد پنجم اظهار داشت در حاشیه این رویداد، دوره های تخصصی با محوریت ارائه تکنیک‌های عملیاتی در مدیریت وجهه سازمانی و در قالب 6 دوره آموزشی با ارایه مدرک مورد تأیید سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برگزار می‌شود.

این دوره‌ها با حضور اساتیدی نظیر «یونس شکرخواه»، «امیرحسن موسوی»، «فرزانه بنی‌هاشم نژاد»، «شکری خانقاه» و «حسین قشمی» با عنوان‌هایی نظیر «روابط عمومی و رسانه های نوظهور»، «حفاظت از شهرت برند با استفاده از ظرفیت شبکه‌های اجتماعی» ، «روابط عمومی قصه‌گو و قدرت داستان‌سرایی در ارتقای برند»، «مدیریت تخریب و بحران‌های آسیب‌زا برای وجهه سازمانی» و «تعامل با حاکمیت با استفاده از روش‌های نوین ارتباطی» برگزار می‌شود.

کریمی در پایان اعلام کرد علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از جزئیات نحوه حضور در ارزیابی و دوره‌های آموزشی می‌توانند به سایت گراف‌دی مراجعه یا با دبیرخانه رویداد به شماره 02188948784 تماس حاصل کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی