ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

اخراج بامدادی در «فلایتیو» یک‌هفته پس از استعفای مدیران ارشد؛ هلدینگ سرمایه‌گذار متهم شد

کارکنان اخراج‌شده فلایتیو می‌گویند «دخالت‌های بی‌جای هلدینگ سرمایه‌گذار» باعث استعفای مدیرعامل و دیگر مدیران ارشد این شرکت شده است.

سوره پوراشرف
نوشته شده توسط سوره پوراشرف | ۶ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۷:۰۶

«فلایتیو» بامداد شنبه، ۶ خرداد ۱۴۰۳، کارکنان خود را از تعدیل ۳۰ نفر در بخش‌های مختلف مطلع کرد. 

بر اساس اطلاعات رسیده به دیجیاتو، هفته گذشته و پیش از اعلام اخراج کارکنان نیز «کامیار ایرانی»، مدیرعامل شرکت گردشگری آنلاین فلایتیو همراه با مدیران فنی، مالی، مارکتینگ و منابع انسانی این مجموعه استعفا کرده بودند. 

جمعی از کارکنان فلایتیو امروز با قرار دادن پروفایل لینکدین خود در حالت Open to work (آماده استخدام)، متنی مشترک را منتشر کردند. در این متن آمده است: «الآن ما باید غرق در تدارکات برگزاری جشن [۸ سالگی فلایتیو] می‌بودیم اما با قلبی پر از غم، مجبور به ترک این خونه شدیم و "اپن تو ورک" تنها راه باقی‌مانده برای ماست؛ راهی که هیچ‌کدوم دوستش نداریم.»

پست مشترک جمعی از کارکنان اخراج‌شده فلایتیو در شبکه اجتماعی لینکدین

شنیده‌ها حاکی از آن است که علت استعفای مدیران فلایتیو، دخالت سرمایه‌گذاران در مدیریت و ایجاد مشکلات نقدینگی اعلام شده است. در پست مشترک کارکنان اخراج‌شده هم «دخالت‌های بی‌جای هلدینگ سرمایه‌گذار» دلیل مشکلات عنوان شده است. هرچند دیجیاتو نمی‌تواند مستقلاً این موضوع را تایید کند.

فلایتیو که شرکتی صاحب‌نام در حوزه گردشگری است و گفته بود بیشترین بلیت‌های سفر خارجی را در ایران می‌فروشد، در آستانه هشت‌سالگی با این معضلات مواجه شده است. شرکت «ارنیکا» به عنوان سرمایه‌گذار ۷۰ درصد سهام فلایتیو را در اختیار دارد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی