ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

مکالمه نامحدود همراه اول
فناوری ایران

زمان فعال‌سازی بسته دلجویی همراه اول مشخص شد: مکالمه نامحدود در جمعه 18 آذر

همراه اول بابت هشدار غلط زلزله، بسته مکالمه نامحدودی را برای مشترکینش عرضه کرده است که در ادامه با روش فعال‌سازی آن آشنا می‌شویم.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۱۷ آذر ۱۴۰۱ | ۱۷:۵۶

مشترکین این اپراتور می‌توانند روز جمعه 18 آذر از مکالمه نامحدود همراه اول استفاده کنند. این اپراتور بسته مورد‌نظر را برای دلجویی از مشترکین خود در راستای هشدار نادرست زلزله ارائه کرده است.

به گزارش دیجیاتو به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول به‌منظور دلجویی از مشترکین بابت ارسال اشتباه هشدار زلزله در روز چهارشنبه 16 آذرماه، بسته هدیه مکالمه نامحدود درون‌شبکه همراه اول را به تمامی مشترکان در روز جمعه اختصاص داد.

بر این اساس تمامی مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول می‌توانند در روز جمعه 18 آذر 1401 با شماره‌گیری کددستوری #5*1000* نسبت به فعال‌سازی بسته هدیه مذکور اقدام کنند. اعتبار این بسته از بامداد تا شامگاه 18 آذر ماه است.

گفتنی است در پی هشدار وضعیت زرد و نارنجی روزهای گذشته توسط سازمان هواشناسی مبنی بر احتمال وقوع آب‌گرفتگی و سیل در برخی از استان‌ها، مرکز تحقیق و توسعه تلفن همراه سرویس هشدار سریع برای اطلاع‌رسانی بلایای طبیعی را راه‌اندازی کرده است.

این سامانه هشدار سریع بلایای طبیعی، توسط مرکز تحقیق و توسعه همراه اول در حال توسعه بوده که تفاوت عمده آن با پیامک معمولی، سرعت و اولویت هشدار است که می‌تواند باعث کاهش آسیب‌های جانی و مالی هم‌وطنان در زمان وقوع بلایای طبیعی شود.

در روز چهارشنبه 16 آذر‌ماه، کارشناسان مرکز تحقیق و توسعه همراه اول قصد ارزیابی صحت عملکرد سامانه مذکور از طریق ارسال هشدار برای تعدادی از اعضای تیم در محدوده جغرافیای خاص را داشتند که به‌دلیل خطای انسانی، هشدار مذکور برای قریب به دو درصد از هموطنان نیز ارسال شده است.

با توجه به اینکه پیام هشدار مذکور موجب نگرانی برخی از هم‌وطنان را به‌دنبال داشته است، همراه اول بسته دلجویی مکالمه نامحدود را برای مشترکین خود در نظر گرفته که از بامداد فردا امکان فعال‌سازی و استفاده از آن وجود دارد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی