ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

بسته اینترنت و مکالمه همراه اول با تخفیف ویژه برای هفته پیش‌رو معرفی شد

مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول می توانند در حدفاصل 6 تا 11 مهر 1402 بسته ترکیبی با تخفیف ویژه دریافت کنند.

تحریریه دیجیاتو
نوشته شده توسط تحریریه دیجیاتو | ۶ مهر ۱۴۰۲ | ۱۳:۴۱

در هفته پیش رو بسته ترکیبی 3 روزه شامل 3 گیگابایت اینترنت و 3 ساعت مکالمه با تخفیف ویژه، به قیمت 12 هزار تومان از طریق کد دستوری 10067# قابل فعالسازی برای مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول است.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول به مناسبت آغاز هفته وحدت که پیام آور میلاد پیامبر اکرم(ص) است و سهیم شدن در این جشن بزرگ، بسته ویژه ای برای تمامی مشترکان دائمی، اعتباری و انارستانی خود تدارک دید.

تمامی مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول می توانند در حدفاصل 6 تا 11 مهر 1402 که مصادف است با «هفته وحدت»، بسته ترکیبی مکالمه و اینترنت خود را با شماره گیری کد دستوری «ستاره 100 ستاره 67 مربع»، با مراجعه به فروشگاه آنلاین همراه اول یا اپلیکیشن «همراه من» دریافت کنند. همچنین شما می‌توانید از طرق مختلف نسبت به استعلام اینترنت همراه اول اقدام کنید.

این بسته با اعتبار 3 روزه شامل 180 دقیقه مکالمه داخل شبکه (با همراه اول و تلفن ثابت) و 3 گیگابایت اینترنت است که به مناسبت این ایام با تخفیف ویژه به قیمت 12 هزار تومان عرضه می شود.

مشترکان انارستانی نیز می توانند با شماره گیری کددستوری «ستاره 100 ستاره 6671 مربع»، بسته 3 روزه مذکور را با ترکیب 180 دقیقه مکالمه درون شبکه (با همراه اول و تلفن ثابت) و یک گیگابایت اینترنت به قیمت 3 هزار تومان تهیه کنند.

این بسته تشویقی ویژه صرفا مختص تبریک هفته وحدت که به فاصله میان ۱۲ ربیع الاول تا 17 ربیع الاول گفته می شود و مراد از آن تقریب و نزدیک شدن بیشتر مذاهب اسلامی به یکدیگر است، تدارک دیده شده است.

بر اساس آنچه در سایت همراه اول درج شده، قوانین استفاده از این بسته ویژه به شرح زیر است:

  • این بسته‌ها از روز پنجشنبه 6 مهر لغایت سه شنبه 11 مهر قابل خریداری است.
  • برای مشترکین دائمی و اعتباری امکان فعالسازی همزمان این بسته‌ با سایر بسته‌های مکالمه (درون شبکه و ثابت)، اینترنت و ترکیبی وجود دارد. همچنین مشترکین انارستان نیز امکان فعالسازی همزمان این بسته با کلیه بسته‌های اینترنت و ترکیبی انارستان را خواهند داشت.
  • این بسته‌ها رزرو یا تمدید خودکار ندارد.
  • خرید مجدد بسته پس از پایان حجم اینترنت و یا مکالمه، در بازه زمانی اجرای طرح امکانپذیر است.
  • قیمت این بسته‌ها بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده بوده و برای مشترکین اعتباری و انارستانی در زمان فعالسازی بسته %9 مالیات به قیمت بسته اضافه و از اعتبار مشترک کسر می‌گردد و برای مشترکین دائمی قیمت بسته به علاوه %9 مالیات به صورتحساب اضافه خواهد شد.
  • علاوه بر کد دستوری 1# و 100# امکان فعالسازی بسته‌ها از طریق اپلیکیشن همراه من نیز فراهم است.
  • استعلام این بسته از دو طریق کد دستوری ستاره صد ستاره ۱۰ مربع و درگاه همراه من امکانپذیر است.
  • علاوه بر کد دستوری، امکان فعالسازی بسته ها از طریق اپلیکیشن همراه من نیز فراهم است.
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی