ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

وزیر ارتباطات: افزایش ۳۰ درصدی سرعت اینترنت تا خردادماه

وزیر ارتباطات درخصوص برنامه‌های افزایش اینترنت برای سال ۱۴۰۳ اعلام کرد که تا خردادماه، افزایش ۳۰ درصدی سرعت اینترنت محقق خواهد شد.

سوره پوراشرف
نوشته شده توسط سوره پوراشرف | ۱۸ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۰:۱۵

وزیر ارتباطات اظهار داشت طبق تعهدی که از اپراتورها گرفته شده است، تا خردادماه سال ۱۴۰۳، ۳۰ درصد به سرعت اینترنت اضافه می‌شود.

«عیسی زارع‌پور» در گفت‌وگو با مهر، در مورد برنامه‌های افزایش سرعت اینترنت در سال جدید گفت: «با افزایش تعرفه اپراتورها، تعهدی از اپراتورها گرفتیم؛ به‌این‌ترتیب که تا خرداد سال ۱۴۰۳، ۳۰ درصد و تا پایان سال، ۵۰ درصد به سرعت اینترنت اضافه شود.»

وزیر ارتباطات اظهار داشت مشاهده داشبوردهای جهانی نشان داده است که در اسفندماه سال ۱۴۰۲، سرعت ثابت و سیار افزایش یافته و رتبه ما بهبود پیدا کرده است؛ به‌طوری‌که ارتباطات موبایل ۵ پله و ارتباطات ثابت حدود ۳ پله بهبود پیدا کرده است.

زارع‌پور با بیان اینکه وزارت ارتباطات تصمیم دارد مشکلات را به‌صورت ریشه‌ای حل کند، گفت: «یکی از پروژه‌هایی که در مسیر حل مشکلات کمک می‌کند، پروژه فیبر نوری است که چهره ارتباطات ثابت ما را تغییر می‌دهد؛ چرا که بیش از ۱۰ سال است که در انتهای جدول هستیم، اما با اجرای این پروژه به یک‌سوم بالای جدول صعود پیدا می‌کنیم.»

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی