ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

«مصطفی سیدحسینی» مدیرعامل تپسی شد؛ با کارنامه فعالیت او بیشتر آشنا شوید

طی یک دهه گذشته، سیدحسینی مسئولیت‌های مختلفی را در گروه صنعتی گلرنگ بر عهده داشته است.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۴:۰۰

با تصمیم هیئت‌مدیره جدید تپسی، «مصطفی سیدحسینی» به‌عنوان مدیرعامل جدید تپسی انتخاب شد. او در یک دهه گذشته، مسئولیت‌های مختلفی در گروه صنعتی گلرنگ و استارتاپ‌های زیرمجموعه آن داشته است.

آن‌طور که در کدال آمده، اعضای جدید هیئت‌مدیره تپسی، ۲۲ اسفندماه تشکیل جلسه داده و سیدحسینی را به‌عنوان مدیرعامل جدید این تاکسی اینترنتی انتخاب کردند. او طی یک دهه گذشته عهده‌دار مسئولیت‌های مختلف در گروه‌ صنعتی گلرنگ و زیرمجموعه‌های آن بوده است.

سیدحسینی از سال 1391 به‌عنوان «حسابرس ارشد داخلی» فعالیت خود را در گروه صنعتی گلرنگ آغاز کرد. از تابستان سال 1396 نیز عهده‌دار سمت مدیریت «نظارت و ارزیابی» این شرکت شد.

او در تابستان 1397 سمت مدیر ارشد مالی در گروه سرمایه‌گذاری کوروش را بر عهده گرفت. از زمستان سال 1397 نیز به‌عنوان مدیر ارشد اجرایی در شرکت سبدگردان کوروش مشغول به فعالیت شد.

سیدحسینی از تابستان سال 1401 به ریاست هیئت‌مدیره گروه نوآوران دادوستد هستی رسید؛ شرکتی که یکی از زیرمجموعه‌های گروه صنعتی گلرنگ است و دارتیل اولین برند این شرکت محسوب می‌شود.

از دیگر سوابق اجرایی سیدحسینی در طول یک سال گذشته می‌توان به ریاست هیئت‌مدیره «اُکالا»، «الوپیک» و «شرکت کالارسان هستی» و عضو هیئت‌مدیره فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش اشاره کرد.

گفتنی است «میلاد منشی‌پور»، مدیرعامل سابق تپسی، به‌عنوان نماینده حقوقی «گروه مدیریت صنعت خرده‌فروشی کوروش» در هیئت‌مدیره این شرکت حضور خواهد داشت. «علی ابراهیمی کردلر» نیز به‌عنوان نماینده حقوقی گروه سرمایه‌گذاری کوروش، عهده‌دار سمت ریاست هیئت‌مدیره تپسی خواهد بود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی