ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری تهران منصوب شد

جهانی که از بهمن سال گذشته، سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران بود، به مدیرعاملی این سازمان منصوب شد.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۲ مرداد ۱۴۰۲ | ۱۶:۵۵

شهردار تهران، طی حکمی «سعید جهانی» را به‌عنوان مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، منصوب کرد. او از بهمن سال گذشته، عهده‌دار سرپرستی این سازمان بود و اکنون حکم مدیرعاملی‌اش صادر شده است.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، در متن حکم مدیرعاملی جهانی آمده است: «نظر به شایستگی، تجارب و سوابق ارزنده‌ جنابعالی، به‌موجب این حکم به‌‌سمت «مدیرعامل و عضو هیئت مدیره‌ سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات» منصوب می‌شوید.»

ارتقای سطح کیفی سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران، تسریع در انجام خدمت‌رسانی، هماهنگی با سایر اعضای هیئت‌مدیره جهت برنامه‌ریزی برای اطمینان از حسن اجرای امور، حفظ منافع، سرمایه، اموال سازمان و رفع موانع از جمله مأموریت‌هایی است که در حکم مدیرعامل جدید فاوای تهران آمده است.

شهردار تهران در ادامه از جهانی خواسته است تا «همه‌ توان و تجربه خویش را جهت تحقق چشم‌انداز «تهران؛ کلان‌شهر الگوی جهان اسلام» به‌کار گیرید. رجاء واثق دارم شاهد استمرار مسئولیت جناب‌عالی در سایه تحقق سیاست‌ها و برنامه‌های ابلاغی باشم، توفیقات روز افزون شما را در ایفای مسئولیت محوله از خداوند منان مسألت دارم.»

جهانی دارای مدارک کارشناسی فناوری اطلاعات از دانشگاه شریف و کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک از دانشگاه امیرکبیر است.

او پیش از این مسئولیت مدیرکل دفتر IT سازمان فناوری اطلاعات ایران، راهبری صدور گواهی‌های نرم‌افزاری شورای عالی انفورماتیک و معاونت خدمات دیجیتال شهروندی سازمان فاوای شهرداری تهران را بر عهده داشته است.

در دوره سرپرست پیشین، شهرداری تهران با چالشی بزرگ مواجه و سامانه‌های آن مورد حمله سایبری قرار گرفت. اواسط خرداد سال 1401 سایت شهرداری تهران و چند سامانه زیرمجموعه آن مانند «تهران من» از دسترس خارج شدند. براساس اطلاعیه روابط عمومی سازمان فاوای شهرداری، این اختلال عمدی بوده و براساس حمله سایبری رخ داده است. برای مدت نسبتاً طولانی نیز امکان دسترسی به سامانه‌های شهرداری وجود نداشت.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی