ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

شرکت دانش‌بنیان نیکو از «صندوق‌یار» رونمایی کرد [تماشا کنید]

شرکت دانش‌بینان نیکو در بیست‌وششمین نمایشگاه الکامپ از محصول جدید خود رونمایی کرد.

مهدیه اسماعیلی
نوشته شده توسط مهدیه اسماعیلی | ۷ تیر ۱۴۰۲ | ۱۷:۳۰

شرکت دانش‌بنیان «نیکو» در بیست‌وششمین دوره نمایشگاه الکامپ محصول جدیدی را رونمایی می‌کند؛ محصولی که ترکیبی از فناوری و نرم‌افزار است و به‌عنوان یک محصول کمکی برای صندوق‌دارها به‌کار می‌آید. محصول جدید نیکو که «صندوق‌یار» نام دارد، توسط این شرکت طراحی و تولید شده است. 

نیکو از سال ۱۳۹۲ کار روی خدمات سلف‌سرویس کیوسکی خود را با کیوسک‌های سفارش غذا شروع کرده است و با توجه به نیاز بازار و تخصصی که در حوزه ی طراحی داشته، هر سال به این راهکارها اضافه کرده است. درحال‌حاضر این شرکت بیش از 20 راهکار سلف‌سرویس کیوسکی به بازار عرضه می‌کند که از بین آن‌ها می‌شود به راهکار پذیرش و ترخیص بیمار در حوزه‌ی درمان، فروش بلیت در مراکز تفریحی و سینما و self check-in در فرودگاه‌های کشور اشاره کرد.

 نرم‌افزار به‌کاررفته در کیوسک‌های نیکو از طریق API به بسیاری از نرم‌افزارهای تخصصی بازار متصل شده و به‌راحتی با نیاز بسیاری از کسب‌وکارها سازگار می‌شوند. نیکو با عرضه «صندوق‌یار» که به‌نوعی یک میکروکیوسک محسوب می‌شود، توانسته است هزینه خرید کیوسک را تا یک‌پنجم برای کسب‌وکارها کاهش دهد. 

استفاده از این کیوسک‌ها فرایند پیچیده‌ای ندارد و به سهولت توسط عموم افراد قابل استفاده است. در ادامه گزارش ویدیویی دیجیاتو از غرفه نیکو و چگونگی کارکرد صندوق‌یار را تماشا کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی