ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

اعضا جدید هیات مدیره هلدینگ نگاه  معرفی شدند: رضا حیدری مدیرعامل هلدینگ فناوری اطلاعات نگاه شد

هلدینگ نگاه از اعضای جدید هیئت مدیره و مدیرعامل جدید خود خبر داد.

سوره پوراشرف
نوشته شده توسط سوره پوراشرف | ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۴:۰۸

مدیرعامل و اعضاء جدید هیات مدیره هلدینگ نگاه، با حضور عضو هیات مدیره و اعضاء هیئت عامل بانک کارآفرین، معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ فناوری اطلاعات نگاه، طی نشستی با حضور مهدی سیف علیشاهی عضو هیئت مدیره بانک، رضا راضی زاده معاون امور مالی و مجامع، علی تقوی معاون فناوری اطلاعات و جمعی از مدیران بانک کارآفرین و شرکت های تابعه هلدینگ نگاه، مدیرعامل و اعضاء جدید هیات‌مدیره هلدینگ نگاه معرفی شدند و رضا حیدری به سمت مدیرعاملی و عضو هیات‌مدیره هلدینگ نگاه منصوب شد.

همچنین علی اصغر تقوی به عنوان رئیس هیئت مدیره، میلاد حسینی نائب رئیس، حسین اسلامی و هادی شیر سوار نیز به عنوان عضو هئیت مدیره منصوب شدند.

از جمله سوابق اجرایی رضا حیدری می توان به مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت پارسیان همراه لوتوس، رییس هیئت مدیره شرکت توسعه فناوری همراه پیگیر، عضو‌ هیئت مدیره شرکت فناوری هوشمند راه کالا، معاون توسعه کسب و کار گروه داده پردازی پارسیان، معاون بازاریابی و فروش تجارت الکترونیک پارسیان کیش، معاون طرح و توسعه محصول صنایع الکترونیک اشاره کرد.

در ابتدای این مراسم، معاون مدیرعامل در حوزه فناوری و اطلاعات، به اهمیت تغییر در سیستم بانکداری متمرکز و ایجاد تحول ساختاری در حوزه نرم‌افزاری و سخت‌افزاری بانک کارآفرین موسوم به «پروژه مهاجرت» اشاره کرد و گفت: «امروزه دنیا با سرعت بالایی در مسیر تحولات دیجیتال حرکت می‌کند و سازمان‌های مختلف از جمله بانک‌ها باید خود را با این تغییرات گسترده و آنی همراه کنند.

معاون مدیرعامل در حوزه فناوری و اطلاعات، به اهمیت تغییر در سیستم بانکداری متمرکز و ایجاد تحول ساختاری در حوزه نرم‌افزاری و سخت‌افزاری بانک کارآفرین موسوم به «پروژه مهاجرت» اشاره کرد و گفت: «امروزه دنیا با سرعت بالایی در مسیر تحولات دیجیتال حرکت می‌کند و سازمان‌های مختلف از جمله بانک‌ها باید خود را با این تغییرات گسترده و آنی همراه کنند.

سیف‌علیشاهی، عضو هیات‌مدیره و رئیس کمیته فناوری بانک در خصوص اجرای پروژه مهاجرت گفت: «اجرای حرفه‌ای و درست پروژه مهاجرت با کمترین خطا باید خط قرمز برای همه افرادی که در این پروژه نقش دارند، باشد چون این اتفاق به ارتقای نام و جایگاه بانک در جامعه منجر خواهد شد.»

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی