ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

حامی برگزاری بوت‌کمپ تخصصی اینترنت اشیا با حمایت رایتل

بوت‌کمپ تخصصی اینترنت اشیا به‌صورت حضوری از ۲۰ تیر تا اول شهریورماه ۱۴۰۳ در صندوق نوآوری و شکوفایی و با حمایت رایتل برگزار می‌شود.

تحریریه دیجیاتو
نوشته شده توسط تحریریه دیجیاتو | ۲۰ تیر ۱۴۰۳ | ۱۳:۳۶

ششمین دوره بوت‌کمپ تخصصی اینترنت اشیا تابستان ۱۴۰۳ با حمایت «رایتل» برگزار می‌شود.

 به گزارش روابط‌عمومی رایتل، این رویداد علمی دوره آموزشی فشرده‌ای برای علاقه‌مندان به حوزه هوشمندسازی در آموزش حرفه‌‌‌‏ای و آماده‌‏‌سازی افراد برای ورود به بازار کار است.

دوره آموزش کاربردی و عملیاتی بوت‌‌کمپ را مرکز اینترنت اشیا ایران با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری در صندوق نوآوری و شکوفایی طی پنج سال متوالی برگزار کرده ‌است و شرکت خدمات ارتباطی رایتل و مرکز نوآوری نکسترا حمایت از برگزاری ششمین دوره آن را برعهده گرفته‌اند.

بوت‌کمپ اینترنت اشیا، به‌عنوان یکی از جامع‌ترین رویدادهای هوشمندسازی کشور، برای علاقه‌مندان به اکوسیستم دیجیتالی برگزار می‌شود و مرکز توسعه کسب‌وکار و فناوری‌های نوین شرکت رایتل در راستای سیاست‌های دیجیتالی خود از این رویداد حمایت کرده است.

محتوا‏های آموزشی بوت‌کمپ در قالب کارگاه‏‌های مهارت‌محور به‌صورت پیوسته تدریس می‌‎شوند و به کمک تعریف سناریوهای عملیاتی آموزشی توسط مدرسان، دانش‌‌‎پذیران حتی مفاهیم را هم عملیاتی پیاده‌سازی می‌کنند.

در این رویداد که از ۲۰ تیر تا اول شهریور ۱۴۰۳ در صندوق نوآوری و شکوفایی به‌صورت حضوری برگزار می‌شود، لایه‌های معماری اینترنت اشیا و زنجیره ارزش آن عملیاتی و با رویکرد پروژه‌محور به علاقه‌مندان، مدیران صنایع و سازمان‌ها، کارشناسان و دانشجویان مستعد آموزش داده خواهد شد.

در کنار سناریوهای آموزشی، براساس نیاز بازار چندین سناریوی هوشمندسازی کاربردمحور نیز برای تیم‌های بوت‌کمپ تعریف می‌شود تا دانش‌پذیران در پایان دوره تجربه تولید نمونه اولیه واقعی در حوزه اینترنت اشیا را داشته باشند.

شرکت‌کنندگان در تیم‌های مختلف به پیاده‌سازی پروژه‌های عملی در حوزه‌های صنعت هوشمند، کشاورزی هوشمند، خودرو متصل، سلامت هوشمند، شهر هوشمند، ساختمان هوشمند، مدیریت هوشمند بحران و سایر حوزه‌ها پرداخته و نمونه‌های آزمایشگاهی خودشان را در اختتامیه این رویداد ارائه خواهند داد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانید به این آدرس مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی