ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

همایش «سرعت و بهره‌وری در توسعه محصول در دنیای فناوری» برگزار شد

در همایش «سرعت‌ و بهره‌وری در توسعه محصول در دنیای فناوری»، کارشناسان و متخصصان حوزه توسعه محصول دانش و تجربیات خود را درباره افزایش سرعت

تحریریه دیجیاتو
نوشته شده توسط تحریریه دیجیاتو | ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۷:۱۴

در همایش «سرعت‌ و بهره‌وری در توسعه محصول در دنیای فناوری»، کارشناسان و متخصصان حوزه توسعه محصول، دانش و تجربیات خود را درباره افزایش سرعت و بهره‌وری در این حوزه به اشتراک گذاشتند. این رویداد با حمایت «دیجی‌کالا» برگزار شد. 

این همایش با خوش‌آمدگویی «سهیل عظیمی»، مدیر تجربه افراد و برند کارفرمایی دیجی‌کالا، آغاز شد. «کیانوش مختاریان»، راهبر ارشد فنی (CTO) یکتانت و مدیر و رهبر فنی سابق گوگل، راهبر این پنل بود. 

در این همایش، چهره‌های برجسته‌ای ازجمله «حمیدرضا سلیمانی»، مدیر فنی دیجی‌کالا، «علی وحدانی»، راهبر ارشد اجرایی اینوِکس و قائم‌مقام محصول سابق در کافه‌بازار و والِکس، و «ندا گلشن»، هم‌بنیان‌گذار و عضو هیئت‌مدیره شرکت‌های مختلف در اکوسیستم و راهبر ارشد محصول سابق دیجی‌کالا، به‌عنوان سخنران حضور داشتند. 

هدف از گردهم‌آمدن این سخنرانان ایجاد فرصتی برای علاقه‌مندان حوزه توسعه محصول عنوان شد تا این افراد از سویی با روندها و استانداردهای جهانی آشنا شوند و از سوی دیگر، نحوه اِعمال و بومی‌سازی این تجربیات در فضای کسب‌وکار داخلی را درک کنند.

سخنرانان این همایش بر این نکته تٔکید کردند که در صنعت پرشتاب و رقابتی فناوری، شرکت‌ها برای توسعه موفق محصولاتشان با چالش‌های فراوانی دست‌و‌پنجه نرم می‌کنند. رقابت سنگین، تغییرات مداوم نیازهای بازار و پیشرفت‌های پیاپی حوزه فناوری فقط بخشی از موانع پیش روی آن‌هاست. 

در دو پنل ۹۰ دقیقه‌ای این رویداد، سخنرانان درباره تخصص‌گرایی شرکت‌ها و لزوم تمرکز نیروهای حاذق بر بخش فنی همچنین چالش‌هایی که شرکت‌ها در نگه‌داشت نیروها یا تعریف وظایف آن‌ها دارند، سخن گفتند. 

این رویداد با حضور بیش از ۵۵۰ علاقه‌مند به حوزه فناوری کشور و با حضور جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد. 

رویدادهای مرتبط با چالش‌های موقعیت‌های شغلی مختلف ادامه پیدا می‌کنند

«رویدادهاب»، برگزارکننده این مراسم، می‌گوید قصد دارد این رویدادهای مرتبط با اکوسیستم فناوری کشور و تشریح چالش موقعیت‌های شغلی مختلف را در آینده نیز ادامه بدهد. 

این مرکز که پیش‌ازاین نیز رویدادهای مشابهی برگزار کرده، در نظر دارد با همکاری شرکت‌های فعال در صنعت فناوری ایران، ازجمله دیجی‌کالا، همایش‌ها و گردهمایی‌های کاربردی بیشتری برای فعالان این عرصه برگزار کند.

مسئولان رویدادهاب امیدوارند با ادامه این رویدادها، گام مؤثری در راستای توسعه دانش و آگاهی نیروهای فعال و آینده‌نگر صنعت فناوری کشور برداشته شود. آن‌ها می‌گویند باتوجه‌به موضوع همایش‌ها از مدیران برتر کشور برای انتقال تجربه و سخنرانی دعوت می‌کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی