ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

سرویس پرداخت مستقیم «بازارپی» به امکانات «تپسی» افزوده شد

کاربران با به‌روز‌رسانی نسخ جدید تپسی، می‌توانند از سرویس پرداخت مستقیم بازارپی استفاده کنند.

تحریریه دیجیاتو
نوشته شده توسط تحریریه دیجیاتو | ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۷:۲۳

سرویس پرداخت «بازارپی» به‌تازگی روی «تپسی» پیاده‌سازی شده و ازاین‌پس، کاربران با به‌روز‌رسانی نسخه جدید تپسی می‌توانند از این سرویس استفاده کنند.

با پیاده‌سازی بازارپی روی تپسی، اکنون کاربران با فعال‌کردن سرویس پرداخت مستقیم بازارپی می‌توانند شارژ خودکار کیف پول تپسی را راه‌اندازی کنند.

با اضافه‌شدن تپسی، اکنون سرویس پرداخت مستقیم بازارپی توسط ۳ محصول مطرح اکوسیستم دیجیتالی کشور استفاده می‌شود: دیوار، بازار و تپسی.

پرداخت مستقیم بازارپی به‌صورت یکپارچه ارائه می‌شود و کاربران با یک‌ بار فعال‌سازی آن می‌توانند در تمامی پذیرندگان بازارپی از آن استفاده کنند.

پرداخت مستقیم راهکار پرداختی ساده‌ای است که به کاربران این امکان را می‌دهد که با فعال‌سازی آن، در پرداخت‌های خود، به‌سادگی یک کلیک، خرید خود را نهایی کنند. سهولت در فرایند پرداخت، افزایش درصد موفقیت پرداخت‌ها و افزایش تعداد تراکنش کاربران پس از فعال‌سازی ازجمله مزیت دایرکت دبیت نسبت به پرداخت با درگاه‌های اینترنتی است.

امکان استفاده از این سرویس در وب‌سایت، نسخه گوگل‌پلی و iOS پذیرندگان وجود دارد. استفاده از این سرویس صرفاً محدود به محصولات با پرداخت‌های دوره‌ای نیست و تمامی کسب‌وکارهای آنلاین می‌توانند با مراجعه به سایت bazaarpay.ir درخواست دریافت سرویس را ثبت کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی