ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

رکورد درآمد ماهانه تپسی شکست؛ شناسایی 109.5 میلیارد تومان درآمد در اسفندماه 1402

درآمد ماهانه تپسی برای اولین‌بار در تاریخ فعالیت این شرکت، از مرز صد میلیارد تومان عبور کرد.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۶ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۳:۳۵

گزارش منتشرشده روی کدال حاکی از آن است که رکورد درآمد ماهانه تپسی شکسته شده. این تاکسی اینترنتی در اسفندماه 1402 بیش از 109.5 میلیارد تومان درآمد داشته و مجموع درآمد یک‌ساله آن نیز از مرز هزار میلیارد تومان عبور کرده است.

گزارش فعالیت ماهانه تپسی منتهی به 29 اسفندماه 1402 روی کدال منتشر شد. این تاکسی اینترنتی در ماه پایانی سال گذشته بیش از 109.5 میلیارد تومان درآمد شناسایی کرده است. نزدیک به 98 درصد از این درآمد از کمیسیون دریافتی از سفیران به‌دست آمده. درآمد این تاکسی اینترنتی از سرویس تلفنی دو میلیارد تومان، راه‌اندازی مجدد 215 میلیون تومان و سوء‌پیشینه سفیران 111 میلیون تومان بوده است.

رکورد درآمد تپسی شکست

این برای اولین‌بار در تاریخ فعالیت تپسی است که درآمد ماهانه آن از مرز صد میلیارد تومان عبور کرده. در همین راستا، درآمد یک‌ساله این تاکسی اینترنتی نیز به بیش از هزار میلیارد تومان رسید.

روند درآمدی تپسی در سال 1402

تپسی در سال 1402 بیش از 1033 میلیارد تومان درآمد داشته که این رقم نسبت به سال 1401، حدود 65 درصد رشد داشته است.

گفتنی است نیمه بهمن‌ماه سال 1402، گلرنگ با خرید 68.95 از سهام تپسی، مالکیت جدید این تاکسی اینترنتی را بر عهده گرفت. 23 اسفندماه نیز «میلاد منشی‌پور» با انتشار پستی در شبکه اجتماعی X، از کناره‌گیری از مدیرعاملی تپسی خبر داد. با تصمیم هیئت‌مدیره جدید تپسی نیز «مصطفی سیدحسینی» به‌عنوان مدیرعامل جدید تپسی انتخاب شد. او در یک دهه گذشته، مسئولیت‌های مختلفی در گروه صنعتی گلرنگ و استارتاپ‌های زیرمجموعه آن داشته است.

میلاد منشی‌پور، مدیرعامل سابق تپسی، به‌عنوان نماینده حقوقی «گروه مدیریت صنعت خرده‌فروشی کوروش» در هیئت‌مدیره این شرکت حضور دارد. «علی ابراهیمی کردلر» نیز به‌عنوان نماینده حقوقی گروه سرمایه‌گذاری کوروش، عهده‌دار سمت ریاست هیئت‌مدیره تپسی است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی