ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

پاسخ تپسی به نارضایتی کاربران سرویس مدرسه: ارائه سرویس به صورت تدریجی آغاز می‌شود

تپسی در واکنش به نارضایتی کاربران از آنان عذرخواهی و اعلام کرد که از فردا به تدریج سرویس‌دهی را آغاز می‌کند.

تپسی در واکنشی نسبت به اعلام نارضایتی کاربران اعلام کرد که مهم‌ترین دلایل تاخیر در ارائه سرویس، افزایش چشمگیر درخواست‌های والدین طی هفته آخر شهریور و غیرقطعی بودن ساعات مدارس است. این مجموعه همچنین ضمن عذرخواهی از کاربرانی که برای استفاده از این سرویس ثبت نام کرده بودند، اعلام کرد که هزینه‌ای که والدین برای دریافت سرویس پرداخت کرده بودند را به آن‌ها برمی‌گرداند.

تپسی در یکی دو ماه اخیر تبلیغات زیادی برای سرویس مدارس خود انجام داد. در تبلیغات اولیه هم توانست اولیه با پیش‌پرداخت ۹۰۰ هزار تومانی و پرداخت اقساطی، نظر کاربران زیادی را به خود جلب کند. تفاوت قیمت حدود سی درصد ارزان‌تر هم تا حدودی قانع‌کننده بود. همچنین اعلام شد، اگر کاربر از ۳ مهر تا ۱۴ مهر از خدمات سرویس مدرسه تپسی رضایت نداشت، بعد از کسر کرایه این چند روز، مابقی پول به او برگردانده می‌شود.

در حالی که قرار بود از روز یکشنبه، ۲ مهر، راننده‌های تخصیص داده شده به والدین اعلام شوند، کاربران حتی تا شب پیش از اولین روز مدارس هیچ خبری از تپسی دریافت نکردند. به نظر می‌رسد تلفن گویای تپسی هم پاسخگوی کاربران نبوده است. همچنین منوهای تلفنِ گویا مربوط به سرویس مدرسه از ۶ گزینه به دو گزینه کاهش یافت. تا اینکه بالاخره بعد از ساعت ۸ شب یکشنبه پیامکی برای کاربران با این مضمون ارسال شد که سرویس از ده مهر برقرار می‌شود. ضمن اینکه یک کد تخفیف ۵۰ هزار تومانی برای ۱۲ بار استفاده از تپسی برای کاربران فرستاده شده است.

این اتفاق موجی از واکنش‌های کاربران را به همراه داشت که باعث شد تپسی پاسخ خود در واکنش به این نارضایتی‌ها منتشر کند. تپسی در بیانیه خود اعلام کرد، ارائه سرویس مدرسه تپسی به دانش آموزان، از فردا به صورت تدریجی آغاز می‌شود و طی روزهای آتی تا دهم مهرماه، ادامه پیدا خواهد کرد.

آنطور که تپسی اعلام کرده، مهم‌ترین دلایل تاخیر در ارائه سرویس، افزایش چشمگیر درخواست‌های والدین طی هفته آخر شهریور و غیرقطعی بودن ساعات مدارس تا لحظات آخر و درخواست‌های متعدد والدین برای تغییر ساعات بوده است.

تپسی همچنین توضیح داده که برای نهایی کردن سرویس مدرسه تپسی و تخصیص راننده، لازم است کل درخواست‌ها بر اساس مسیر رفت و برگشت و ساعت مدارس بررسی شده و دانش‌آموزانی که بیشترین همسانی را در این موارد باهم دارند در یک سرویس قرار داده شوند. بر همین اساس، تغییراتی که پیش از این گفته شد ارائه سرویس را با تاخیر مواجه کرد.

تپسی روز گذشته با ارسال یک پیام، ضمن عذرخواهی از والدین، این موضوع را به آنها اطلاع داد. همچنین برای جبران این موضوع و تسهیل رساندن دانش‌آموزان به مدرسه طی این روزها، روزانه 100 هزار تومان تخفیف تپسی به والدین ارائه شده است. لازم به توضیح است هزینه‌ای که والدین برای دریافت سرویس در این روزها پرداخت کرده‌اند نیز به آنها بازگردانده خواهد شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی