ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

چهارمین شماره فصلنامه «فناوری‌های مالی» از سوی داتین منتشر شد: بررسی کارایی استفاده‌ از ERP

چهارمین شماره از فصلنامه فناوری‌های مالی با تمرکز بر موضوع ERP و چالش‌های پیاده‌سازی آن در سازمان‌ها منتشر شد.

مهدیه اسماعیلی
نوشته شده توسط مهدیه اسماعیلی | ۱۰ تیر ۱۴۰۲ | ۱۷:۲۵

چهارمین شماره از فصلنامه فناوری‌های مالی با نگاهی تخصصی به مفهوم مدیریت منابع سازمانی منتشر شد. در این شماره، صاحب‌نظران و مدیران ارشد سازمان‌ها، مفهوم و کارایی استفاده‌ از ERP را در سازمان‌ها مورد بررسی قرار داده‌اند.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط‌عمومی داتین، بیشتر مطالب شماره چهارم از فصلنامه تخصصی فناوری‌های مالی با نگاهی پژوهشی سعی دارند به سؤالات جاری سازمان‌ها و مدیران آن‌ها پاسخ دهند. در مطالب این فصلنامه تلاش شده است تا علاوه بر تحلیل ترندهای مرتبط با ERP،‌ انواع چالش‌ها در پیاده‌سازی این راهکار نیز مورد بررسی قرار گیرد.

در شماره چهارم، نظر بیش از 15مدیر ارشد و متخصص در مورد سیستم نرم‌افزاریERP و چالش‌های پیاده‌سازی آن در سازمان‌ها، گردآوری و در اختیار خوانندگان قرار گرفته است. در دو عنوان «رابطه فرایندها و مدل‌های کسب‌وکار بانک و بیمه» و «فرایندکاوی در صنعت مالی» به مفهوم فرایند در سازمان پرداخته شده و سپس با نگاهی تطبیقی و براساس نیاز کسب‌وکار، این راهکار سازمانی مورد تحلیل و واکاوی قرار گرفته است.

در این فصلنامه، «روزبه زند»، مدیر واحد راهکارهای سازمانی داتین، در مقاله‌ای سعی کرده به نقش ERP در افزایش بهره‌وری و هدفمندی فرایندهای مالی بپردازد و مزایای آن را در سازمانی که ERP در آن پیاده‌سازی شده است، تصویر کند. او همچنین به این پرسش پاسخ داده است که برای رسیدن به ERP مطلوب چه گام‌هایی باید برداشته شود.

نظرات مدیرانی از شرکت گسترش فناوری‌های نوین بانک کشاورزی، چارگون، بیمه دی و… در این شماره نیز منعکس شده است. این اتفاق باعث می‌شود تا فضای فصلنامه حال‌وهوای ارائه تجربه مستقیم به خود بگیرد. همچنین این نظرات موجب تشریح و تبیین مفهوم ERP براساس واقعیت و برای استفاده متخصصان این حوزه می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند جدیدترین شماره فصلنامه فناوری مالی را از طریق سایت داتین دریافت کنند.

گفتنی است سومین شماره از فصلنامه «فناوری‌های مالی» داتین با نگاهی پرونده‌ای به موضوع «اقتصاد صنعت فناوری اطلاعات» منتشر شده بود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی