ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور: دولت مکلف شده است که ۵۰۰ هزار نیروی متخصص فضای مجازی تربیت کند

به باور او، توسعه شبکه ملی اطلاعات و فضای مجازی از ویژگی‌های برنامه هفتم توسعه است.

مهدیه اسماعیلی
نوشته شده توسط مهدیه اسماعیلی | ۳ آبان ۱۴۰۲ | ۱۲:۴۰

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با اشاره به اهمیت توسعه شبکه ملی اطلاعات، اعلام کرد که همه دستگاه‌های دولتی موظفند ۵۰۰ هزار نیروی ماهر درزمینه فضای مجازی تربیت کنند.

«سیدمحمد حسینی»، معاون پارلمانی رئیس‌جمهور، در یک برنامه تلوزیونی درباره برنامه هفتم توسعه گفت: «یکی از ویژگی‌هایی که برنامه هفتم دارد این است که ما دوره‌های قبل را آسیب‌شناسی کردیم که چرا اهداف و آرمان‌هایی که نوشته می‌شود، عملیاتی نمی‌شود.»

او همچنین گفت: «بعد از گذشت ۵ سال، از نقطه‌ای حرکت کردیم و به نقطه‌ای رسیده‌ایم که قابل‌قبول بوده و رضایتمندی مردم جلب شده است. درمجموع اهداف خوبی تنظیم شده و سیاست‌های ابلاغی تبدیل به قانون می‌شوند و در برنامه قرار می‌گیرند و ما فکر می‌کنیم با همکاری نهادها و دستگاه‌ها گام‌های بلندی برداشته خواهد شد و با عمل به این برنامه، یک گشایش اقتصادی را در حوزه‌های مختلف شاهد خواهیم بود.»

او با اشاره به اهمیت فضای مجازی و شبکه ملی اطلاعات، توضیح داد: «بر دولت و همه وزارتخانه‌ها تکلیف شده است که ۵۰۰ هزار نیروی متخصص برای فضای مجازی و اقتصاد دیجیتال تربیت کنند.»

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • rayacoder
    rayacoder | ۳ آبان ۱۴۰۲

    اشتباهتون اینه که همه تلاش و هم و غم شما مبارزه و بگیر و ببنده! به جای حل کردن مشکلات پایه و اصلی حاشیه ها رو می‌بینید! اگر کمی به درد مردم و مشکلات برسید، خیلی مسايل خود به خود حل میشه، نیازی به تربیت و هزینه برای 500 هزار طوطی سخنگو ندارید. باور کنید میلیونها انسان راضی در شرایط نرمال از کشور حمایت خواهند کرد :)

مطالب پیشنهادی