ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

تریگ کمپ آموزش راهبری کسب‌وکار برگزار شد

کمپ پنج‌روزه‌ راهبری کسب‌وکار با عنوان تریگ کمپ، به همت شتاب‌دهنده‌ تریگ‌آپ برگزار شد.

سوره پوراشرف
نوشته شده توسط سوره پوراشرف | ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۶:۰۸

شرکت‌کنندگان در کمپ آموزش راهبری کسب‌وکار که از 5 استان کشور آمده بودند، بعد از گذراندن فرایند آزمون و مصاحبه اولیه، به پذیرش در این تریگ کمپ درآمدند.

تریگ کمپ راهبری کسب‌وکار (سطح مقدماتی) با هدف تربیت راهبران کسب‌وکارهای استارتاپی جهت فعالیت در اجزای اکوسیستم کارآفرینی کشور، شتاب‌دهنده‌ها، خانه‌های خلاق، کارخانه‌های نوآوری، پارک‌های علم و فناوری و... طی پنج روز در فضای سینرژی برگزار شد. طی این رویداد، مخاطبین پس از یادگیری سرفصل‌های مختلفی همچون: متقاعدسازی، تفکر نقادانه، تصمیم‌گیری، ارزیابی ایده، ارتباط مؤثر، تکمیل بوم ناب و... به‌صورت تئوری و عملی با ادبیات و فضای راهبری آشنا شدند.

از نگاه برگزارکنندگان این تریگ کمپ، راهبر کسب‌وکار کسی است که درک کامل و نسبتاً جامعی از تمام ابعاد کسب‌وکار دارد، توانمند در حوزه مهارت‌های نرم ازجمله مهارت‌های فکری و ارتباطی است و نقش هدایت و همراهی تیم را تا حصول نتیجه بر عهده دارد و می‌تواند تشخیص دهد که برای پیشبرد یک تیم استارتاپی چه عملیاتی و چگونه باید انجام شود.

این رویداد آموزشی با همراهی و درخواست دفتر توسعه زیرساخت‌های معاونت علمی ریاست‌جمهوری از شتاب‌دهنده تریگ‌آپ به‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین شتاب‌دهنده‌های کشور و با توجه به نیاز و کمبود شدید افراد مطلع و با دانش برای هدایت تیم‌های استارتاپی برگزار شد.

لازم به ذکر است که شتاب‌دهنده تریگ‌آپ در راستای توانمندسازی منابع انسانی اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی ایران، تصمیم دارد که با برگزاری رویدادهای تریگ کمپ این مسیر را ادامه دهد و به رشد هرچه بیشتر و موفقیت کسب‌وکارها و استارتاپ‌ها کمک کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی