ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

گوشی تاشو اپل
موبایل

گوشی تاشوی اپل احتمالاً پس از گلکسی زد فولد 8 عرضه می‌شود

احتمال معرفی و عرضه هم‌زمان با آیفون 18 وجود دارد.

حمیدرضا علیا
نوشته شده توسط حمیدرضا علیا | ۱ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۳:۰۰

به‌تازگی شایعات بسیاری از گوشی تاشو اپل منتشر شده است. این گوشی حدس و گمان‌های مختلفی ایجاد کرده، اما به‌نظر می‌رسد که مدت‌زمان نسبتاً زیادی تا معرفی و عرضه رسمی آن فاصله داریم.

به گزارش Android Authority و به‌ نقل از وب‌سایت کره‌ای Alpha Economy، احتمالاً تاریخ عرضه رسمی گوشی تاشو اپل در سپتامبر 2026 خواهد بود؛ بنابراین، احتمالاً این گوشی هم‌زمان با آیفون 18 عرضه خواهد شد. سامسونگ معمولاً اوت هر سال از گوشی تاشوی جدید خود رونمایی خواهد کرد؛ بااین‌حساب احتمالاً پرچمدار تاشوی کوپرتینویی‌ها بعد از گلکسی زد فولد 8 عرضه خواهد شد.

انتظار فروش بالای اپل از گوشی تاشوی خود

گوشی تاشو اپل

اپل انتظار دارد بعد از عرضه رسمی گوشی تاشوی خود، موفق به فروش حدود 50 میلیون دستگاه از آن در سراسر دنیا شود. در سال 2022، حدود 14.2 میلیون گوشی تاشو از برندهای مختلف و در سال 2023، حدود 30 میلیون فروخته شد. درنتیجه پیش‌بینی اپل دور از انتظار نیست.

گفته شده که اپل تعدادی از کارمندان پروژه ویژن پرو را به پروژه ساخت آیفون تاشو انتقال داده است. البته این گزارش‌ها فعلاً در حد شایعه هستند. شایعات دیگری مبنی بر توقف توسعه این گوشی تاشو و عرضه یک نسخه تاشو از آیپد هم وجود دارد. گفته می‌شود که اپل شاید در ابتدا یک نسخه تاشو از آیپد بسازد و سپس اقدام به ساخت گوشی تاشو نماید. باید منتظر ماند و دید که کدام‌یک از این شایعات به حقیقت می‌پیوندد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی