ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

گوریلا گلس 7i
موبایل

کورنینگ از گوریلا گلس 7i رونمایی کرد؛ محافظ نمایشگر گوشی‌های میان‌رده

این محافظ شیشه در مقایسه با رقبا، 2 برابر بیشتر در مقابل خراش مقاوم است.

حمیدرضا علیا
نوشته شده توسط حمیدرضا علیا | ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۲:۰۰

شرکت کورنینگ به‌تازگی گوریلا گلس 7i را معرفی کرده است؛ محصول جدیدی که به‌طور خاص برای گوشی‌های هوشمند میان‌رده و مقرون‌به‌صرفه طراحی شده است. این محصول جدید در مقایسه با نسخه‌های قدیمی‌تر گوریلا گلس، محافظت بهتری در برابر افتادن و خراش فراهم می‌کند.

به گزارش IThome، کورنینگ افزایش استفاده از نسخه‌های قدیمی گوریلا گلس در گوشی‌های میان‌رده (مانند گوریلا گلس 5 که در سال 2016 عرضه شد) را دلیلی برای معرفی 7i می‌داند. بسیاری از سازندگان گوشی‌های هوشمند، به‌دنبال نسخه‌های جدیدتری از گوریلا گلس بودند که به بودجه و نیازهای آن‌ها پاسخ دهد و در عین حال با نمایشگرهای باکیفیت در دستگاه‌های میان‌رده، مطابقت داشته باشد.

طبق بیانیه مطبوعاتی Corning، محافظ جدید بهبودهای قابل توجهی در دوام و استحکام ارائه می‌دهد. تست‌های انجام‌شده نشان می‌دهد که 7i می‌تواند در برابر سقوط 1 متری روی یک سطح ناهموار (مانند آسفالت) دوام بیاورد؛ درحالی‌که شیشه‌های آلومینوسیلیکات رقیب معمولاً در ارتفاعات بسیار پایین‌تر (حدود 0.5 متر یا کمتر) شکسته می‌شوند.

گوریلا گلس 7i

میزان مقاومت گوریلا گلس 7i درمقابل خراش

فراتر از محافظت در برابر سقوط، شیشه گوریلا گلس 7i در مقایسه با برخی دیگر از شیشه‌های پوششی آلومینوسیلیکات لیتیوم موجود در بازار، دو برابر مقاومت بیشتر در برابر خراش دارد. به‌نظر می‌رسد این راه‌حل جدید برای تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند میان‌رده امیدوارکننده باشد و محافظت بهتری را بدون هزینه زیاد ارائه دهد.

کورنینگ مدت‌ها است که شیشه محافظ صفحه‌نمایش گوشی‌های هوشمند تولید می‌کند. جالب آنکه به‌دلیل کیفیت بسیار بالای این محافظ‌های شیشه‌ای، بسیاری از کاربران دیگر علاقه‌ای به خرید و نصب گلس‌های متفرقه ندارند و ترجیح می‌دهند گلس دیگری را روی صفحه‌نمایش گوشی خود قرار ندهند.

باید منتظر ماند و دید که گوریلا گلس 7i در عمل چقدر می‌تواند موفق ظاهر شود، اما با توجه به سابقه درخشان کورنینگ و تست‌های انجام‌شده، به‌نظر می‌رسد این محصول نیز همانند دیگر گلس‌های کورنینگ عملکرد درخشانی داشته باشد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی