ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

پیکسل فولد
موبایل

گوشی تاشو پیکسل فولد گوگل در تست مقاومت نابود شد [تماشا کنید]

در حالی که پیکسل فولد به‌طور کلی عملکرد خوبی در این آزمایش نشان نمی‌دهد، در تست خمیدن آسیب بزرگی می‌بیند.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۱۵ تیر ۱۴۰۲ | ۱۵:۰۰

پیکسل فولد اولین گوشی تاشو گوگل است که در اردیبهشت‌ماه امسال معرفی شد و اکنون به‌آرامی کاربران بیشتری در حال استفاده از آن هستند. حالا کانال یوتوب JerryRigEverything به سراغ این دستگاه رفته تا مقاومت آن را با انجام چندین آزمایش محک بزند.

همانطور که زک در ویدیو آزمایش مقاومت پیکسل فولد توضیح می‌دهد، نمایشگر بیرونی این دستگاه با شیشه پوشانده است و به همین دلیل مانند بسیاری از گوشی‌های مشابه خود در سطح 6 از مقیاس سختی موس خراشیده می‌شود و در سطح 7 شیارهای عمیق‌تری روی آن ظاهر می‌شوند.

تست مقاومت گوشی تاشو پیکسل فولد

نمایشگر داخلی این دستگاه تاشو دارای یک محافظ صفحه پلاستیکی در بالای شیشه فوق نازک خود است و در سطح 2 خراشیده می‌شود و در سطح 3 مقیاس سختی موس شیارهای عمیق‌تری روی آن نمایان می‌شود.

کناره‌های گوشی مانند خشاب سیم‌کارت آن از فلز ساخته شده‌اند و لولای آن مانند برجستگی‌های دوربین از جنس فولاد صیقل داده شده است. نمایشگر بیرونی دستگاه حدود 15 ثانیه در برابر شعله دوام می‌آورد و نمایشگر تاشو داخلی آن پس از 8 ثانیه از کار می‌افتد و نکته جالب اینکه گوشی خاموش می‌شود.

پس از آن، گوشی به مدت یک دقیقه روشن نمی‌شود و پس از روشن شدن، هشداری مبنی بر خاموشی خودکار به دلیل گرمای زیاد ارائه می‌کند. همچنین باید به این نکته اشاره کرد که هرچند پیکسل فولد دارای گواهی مقاومت در برابر گرد و غبار نیست، اما گوشی تاشو گوگل در هنگام قرار گرفتن در معرض آن عملکرد خوبی از خود نشان داده است.

در نهایت، نوبت به تست خم شدن دستگاه می‌رسد. پیکسل فولد در این زمینه عملکرد بسیار بدی از خود نشان داده و هنگامی که در حالت باز به آن فشار وارد کنید، نمایشگر دستگاه آسیب می‌بیند. همچنین با فشار بیشتر، دستگاه به‌طور کلی از هم پاشیده خواهد شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی