ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ریزر 40 اولترا
موبایل

نمایشگر بیرونی موتورولا ریزر 40 اولترا در تست مقاومت شکست [تماشا کنید]

ریزر 40 اولترا در هر سه تست خود عملکرد نه‌چندان مطلوبی نشان داده است.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۳۰ تیر ۱۴۰۲ | ۱۹:۰۰

موتورولا ماه گذشته از گوشی تاشوی پرچمدار ریزر 40 اولترا رونمایی کرد و حالا با کمک کانال یوتوب JerryRigEverything شاهد تست دوام و مقاومت این دستگاه هستیم.

طبق معمول، JerryRigEverything مقاومت گوشی را با آزمایش‌های خراش نمایشگر و بدنه، در معرض حرارت قراردادن نمایشگر و البته تست خمش بسیار جذاب، آزمایش می‌کند. همان‌طور که در ویدیو نیز دیده می‌شود، نمایشگر داخلی ریزر 40 اولترا در برابر خراشیدن بسیار آسیب‌پذیر است و در سطح 2 و 3 سختی موس خراش‌هایی روی آن دیده می‌شود.

بااین‌حال، نمایشگر خارجی 3.6 اینچی این گوشی تاشو که همچنین یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های آن محسوب می‌شود، در برابر خراش مقاومت بهتری دارد و در سطح 7 خراش‌های عمیقی روی آن دیده می‌شود. هرچند پنل پشتی دستگاه دارای پوششی مقاوم در برابر خراشیدگی است، اما لبه‌های کناری ریزر 40 اولترا نیز به‌راحتی مستعد دریافت خراش هستند.

نمایشگر داخلی دستگاه در برابر حرارت نیز مقاومت بسیار کمی دارد و زمانی که زک حرارت را به آن نزدیک می‌کند، لکه سیاهی روی آن شکل می‌گیرد که ناپدید نیز نخواهد شد.

تست خمش ریزر 40 اولترا

احتمالاً قابل‌توجه‌ترین بخش ویدیو به تست خمش دستگاه مربوط می‌شود. درحالی که شاید بسیاری انتظار داشته باشند که نمایشگر اصلی و انعطاف‌پذیر موتورولا ریزر 40 او‌لترا دچار آسیب شود، اما نمایشگر بیرونی دستگاه که توسط گوریلا گلس ویکتوس از آن محافظت می‌شود، می‌شکند!

بااین‌وجود، می‌توان گفت که گوشی تاشوی موتورولا ریزر 40 اولترا در تست مقاومت خود عملکرد چندان خوبی نشان نداده است.

در چند وقت گذشته JerryRigEverything مقاومت گوشی‌های دیگری را نیز آزمایش کرده. هفته گذشته ناتینگ فون 2 موفق شده بود تا از تست مقاومت آن سربلند بیرون بیاید و پیش از آن، گوشی تاشوی پیکسل فولد گوگل در تست مقاومت این کانال یوتوبی نابود شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی