ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

شرایط فروش ریسپکت
قیمت و شرایط فروش خودرو

شرایط فروش ریسپکت پرایم جدید از سوی بهمن موتور اعلام شد + جدول دی‌ماه 1402

بهمن موتور شرایط فروش ریسپکت پرایم جدید موسوم به ریسپکت 2 را اعلام کرد.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۹ دی ۱۴۰۲ | ۱۵:۰۰

بهمن موتور شرایط فروش ریسپکت پرایم جدید موسوم به ریسپکت 2 را اعلام کرد. این شرایط فروش برای متقاضیان خرید خودرو در قالب سامانه یکپارچه در دسترس است. متقاضیان خرید ریسپکت پرایم با موعد تحویل زمستان 1402 می‌توانند از این شرایط برای خرید خودرو استفاده کنند. لازم به ذکر است که تولید ریسپکت پرایم عادی متوقف شده و اکنون تنها نسخه جدید این خودرو به تولید می‌رسد. متقاضیان نیز تنها قادر به خرید ریسپکت 2 هستند.

براساس اعلام بهمن موتور، متقاضیان خرید ریسپکت 2 از صبح روز یکشنبه، دهم دی‌ماه، تا پایان روز پنجشنبه، چهاردهم دی‌ماه 1402، فرصت دارند تا برای خرید این خودرو اقدام کنند. مراحل ثبت‌نام و واریز وجه به حساب شرکت از طریق آدرس فروش اینترنتی بهمن موتور در سامانه ایرانی کار صورت می‌گیرد.

شرایط فروش ریسپکت پرایم تیپ 2، دی‌ماه 1402:

خودروقیمترنگتریم داخلیسود انصرافجریمه تأخیرموعد تحویل
ریسپکت تیپ 21,084,000,000سفید، مشکیمشکی17.5 درصد سالانه2.5 درصد ماهانههفته آخر بهمن‌ماه 1402

همان‌طور که در جدول بالا می‌بینید، ریسپکت 2 تنها با دو رنگ سفید یا مشکی به مخاطبان عرضه شده است. این خودرو با تریم داخلی مشکی به دست مشتریان خواهد رسید. پس از اضافه‌شدن دو آپشن جدید، اکنون قیمت ریسپکت پرایم تیپ 2 از محدوده یک میلیارد تومان نیز فراتر رفته است. سود انصراف 17.5 درصدی سالانه و جریمه تأخیر 2.5 درصدی ماهانه نیز برای شرکت‌کنندگان درنظر گرفته شده‌اند. بهمن موتور خودروهای ثبت‌نامی در شرایط فروش ریسپکت 2 را پایان بهمن‌ماه 1402 به مشتریان تحویل می‌دهد.

شرایط فروش ریسپکت

تغییرات ریسپکت 2 در مقایسه با نسخه اولیه این خودرو بسیار محدود است. هر دو تغییر تیپ جدید این خودرو درون کابین رخ داده. صفحه‌کیلومتر این خودرو که تا پیش‌ازاین آنالوگ بود، اکنون به نوع دیجیتالی تغییر حالت داده است. اهرم تعویض دنده این خودرو نیز تغییر کرده و اکنون فضای جذاب‌تری را در کنسول میانی این خودرو شاهد هستیم. البته دراِزای این دو آپشن، قیمت خودرو از 973 میلیون تومان به یک میلیارد و 84 میلیون تومان افزایش پیدا کرده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی